Siatkarze Asseco Resovii bardzo powoli łapią formę przed nowym sezonem Plus Ligi. Nasi wicemistrzowie kraju zajęli drugie miejsce w zakończonym dziś w Krośnie turnieju O Puchar Prezydenta tego miasta.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zaczęło się bardzo źle. W piątek resoviacy ulegli gładko Jadarowi Radom 0:3. Wczoraj po zaciętym meczu pokonali po taj breku Politechnikę Warszawa, a dziś wygrali 3:1 z Zaksą Kędzierzyn Koźle.

Inauguracja Plus Ligi z Jadarem 10 października w hali w Radomiu. Postawa zespołu Jadaru – prowadzonego przez rzeszowskiego trenera Jana Sucha była największą niespodzianką podczas krośnieńskiego turnieju. Dziś radomianie ograli Politechnikę 3:0 i w sumie z kompletem zwycięstw sięgnęli po puchar prezydenta Krosna.
Asseco Resovia na drugim, na trzecim miejscu zakończyła krośnieński turniej drużyna ze stolicy a na czwartej ostatniej pozycji uplasowali się siatkarze z Kędzierzyna-Koźla.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!