Czuwaj Przemyśl awansował do 1/8 Pucharu Polski!

Łukasz Solski
Przemyska "siódemka" pokonała na wyjeździe lidera II ligi grupy III AZS AWF Biała Podlaska 27:24 (12:12) i awansowała do 1/8 Pucharu Polski PGNiG.

Piłkarze ręczni Czuwaju Przemyśl ponownie wygrali [ZDJĘCIA]

W 41. minucie Czuwaj wygrywał zaledwie 17:15, ale sześć minut później już 23:15. Bramki dla przemyśla zdobyli: Puszkarski 6, Stołowski i Kroczek po 5, Kubisztal i Piechnik po 4, Makowiejew, Dejnaka i Żak po 1.

W pierwszej rundzie "Harcerzyki" wygrały u siebie z SPR Tarnów 42:30. Mecze 1/8 PP, już z udziałem drużyn ekstraklasy, odbędą się w marcu przyszłego roku.