8 września w godzinach od 9 do 17, na Rynku przed Urzędem Miejskim w Przemyślu, prowadzona będzie społeczna akcja darmowego badania słuchu. Akcja sponsorowana jest przez firmę Audio Service, produkującą aparaty ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
8 września w godzinach od 9 do 17, na Rynku przed Urzędem Miejskim w Przemyślu, prowadzona będzie społeczna akcja darmowego badania słuchu.

Akcja sponsorowana jest przez firmę Audio Service, produkującą aparaty słuchowe. Ma na celu ułatwienie osobom niesłyszącym dostęp do badań i pokazanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie protezowania słuchu. Jak twierdzą organizatorzy, osoby mające problem ze słuchem, często nie korzystają z oferowanych badań w specjalistycznych gabinetach. A dzięki akcji społecznej, mogą swobodnie zbadać swój słuch na dwóch testerach szybkiego badania słuchu na zewnątrz lub w środku specjalnie przygotowanego pojazdu tzw. słuchobusu.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: