19 i 20 września na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu, odbędą „Europejskie Dni Dziedzictwa – Zabytkom na odsiecz! Szlakiem grobów, zamków i twierdz”.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pierwszego dnia imprezy zaplanowano otwarcie wystawy fotografii Agnieszki Radziejowskiej „Podkarpackich Dworków Czar…” oraz spektakl teatralny „ Atrakcyjny pozna Panią”, w wykonaniu przemyskiego Teatru FREDREUM, obchodzącego w tym roku 140-lecie działalności.

Drugiego dnia o godzinie 12, 14, i 16, bezpłatnie będzie można zwiedzić Zamek Kazimierzowski z przewodnikiem. Wyświetlony zostanie film i odbędzie się kiermasz książek „Regionalia Przemyskie”.

O godzinie 16 otwarta zostanie wystawa „Pojazdy bojowe” w akwareli Roberta Jurgi. Godzinę później Promocja książki Bartłomieja Gutowskiego „Secesja w architekturze Przemyśla”.

Wieczorem, fragment widowiska „Helena i Skrzetuski” zaprezentuje Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl”.

Na zakończanie Dni Dziedzictwa w Przemyślu, odbędzie się koncert fortepianowy, Adama Wodnickiego.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!