Podczas wczorajszego meczu 2. kolejki V ligi, Czuwaj Przemyśl gościł na swoim boisku piłkarzy Syrenki Roźwienica. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte w 60 minucie, kiedy to jedyną i szczęśliwą bramkę dla gospodarzy ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Podczas wczorajszego meczu 2. kolejki V ligi, Czuwaj Przemyśl gościł na swoim boisku piłkarzy Syrenki Roźwienica. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte w 60 minucie, kiedy to jedyną i szczęśliwą bramkę dla gospodarzy strzelił Kuźniarski.Słabo sezon rozpoczęła Polonii Przemyśl. W derbach z Żurawianką Żurawica, lepsi okazali się zawodnicy z Żurawicy, którzy pewnie wygrali ten mecz 3:0 (1:0).

Tylko początkowe minuty drugiej połowy należały do Polonii, ale piękna bramka Łukasza Bąka ostudziła ich zapędy. Polonia dobita została piękną akcją Gawłowskiego, który podał do Ł. Bąka, ten przedłużył do Tyrawskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem podwyższył na 3:0.

Bramki:
1:0 Tyrawski 6',
2:0 Ł. Bąk 63',
3:0 Tyrawski 79'.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!