Drugie zwycięstwo Czuwaju. Porażka polonistów

ŁS
Podczas wczorajszego meczu 2. kolejki V ligi, Czuwaj Przemyśl gościł na swoim boisku piłkarzy Syrenki Roźwienica. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte w 60 minucie, kiedy to jedyną i szczęśliwą bramkę dla gospodarzy ...

Podczas wczorajszego meczu 2. kolejki V ligi, Czuwaj Przemyśl gościł na swoim boisku piłkarzy Syrenki Roźwienica. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte w 60 minucie, kiedy to jedyną i szczęśliwą bramkę dla gospodarzy strzelił Kuźniarski.

Zdjęcia z meczu Czuwaju

Słabo sezon rozpoczęła Polonii Przemyśl. W derbach z Żurawianką Żurawica, lepsi okazali się zawodnicy z Żurawicy, którzy pewnie wygrali ten mecz 3:0 (1:0).

Tylko początkowe minuty drugiej połowy należały do Polonii, ale piękna bramka Łukasza Bąka ostudziła ich zapędy. Polonia dobita została piękną akcją Gawłowskiego, który podał do Ł. Bąka, ten przedłużył do Tyrawskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem podwyższył na 3:0.