Jedna osoba zginęła a jedna została ciężko ranna w katastrofie prywatnego lekkiego samolotu w Zboiskach koło Dukli na Podkarpaciu. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że samolot przyleciał z Krosna, nad jednym z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jedna osoba zginęła a jedna została ciężko ranna w katastrofie prywatnego lekkiego samolotu w Zboiskach koło Dukli na Podkarpaciu.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że samolot przyleciał z Krosna, nad jednym z domów, w którym odbywało się wesele, zrzucił kwiaty, po czym z nieustalonych przyczyn zahaczył skrzydłem o komin budynku.

Następnie przeleciał nisko nad pobliskim dom i wbił się dziobem w ziemię. Na miejscu zginął instruktor lotniczy 74-letni Stanisław B. Właściciel samolotu Janusz S. w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Na miejsce z Warszawy jedzie już komisja badania wypadków lotniczych. Ruch samochodów między Miejscem Piastowym a Duklą jest utrudniony, policja radzi objazdy przez Nowy Żmigród.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!