Gazeta zauważa, że na dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego liczba dzieci zapisywanych do pierwszej klasy systematycznie rośnie. Gazeta wyjaśnia, że przyczyną takiego zjawiska jest to, że dopiero niedawno ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Gazeta zauważa, że na dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego liczba dzieci zapisywanych do pierwszej klasy systematycznie rośnie.

Gazeta wyjaśnia, że przyczyną takiego zjawiska jest to, że dopiero niedawno wielu rodziców dowiedziało się, iż zgodnie z przygotowaną przez MEN nową podstawą programową dzieci w zerówce w ogóle nie będą uczyły się czytania i pisania.

Szczegółowe dane w sprawie zapisów do pierwszych klas co dwa tygodnie otrzymuje MEN. Odmawia jednak ich upublicznienia. Szacuje jednak, że w szkolnych ławkach zasiądzie już za dwa tygodnie ponad 20 tysięcy sześciolatków, czyli sześć razy więcej niż rok temu.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!