W paczkach, którymi zajęli się pirotechnicy nie było ładunków wybuchowych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ok. godz. 16 policja otrzymała zgłoszenie, że pod jedną z kamienic w okolicy kancelarii adwokackiej znaleziono niezidentyfikowaną paczkę. Najprawdopodobniej skojarzono to z zamachem bombowym na dom jednego z adwokatów mieszkających pod Zagórzem i wprowadzono najwyższy stan gotowości. Powiadomiony został burmistrz miasta, służby ratownicze i gazowe oraz prokurator. Na miejsce została wezwana minersko-pirotechniczna grupa rozpoznania. Ulica Mickiewicza została zamknięta.
Ładunki miały znajdować się w kamienicy, w której mieści się kancelaria adwokacka. W środku doszło do dwóch (kontrolowanych) wybuchów, które słychać było na zewnątrz. Gdy pirotechnicy wyszli z budynku, poinformowali, że w znalezionych paczkach, które detonowali, nie było jednak ładunków wybuchowych. W tej chwili trwają ich dokładne oględziny.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!