III liga: Remis Polonii w Poniatowej

Łukasz Solski
Archiwum
Archiwum Fot. Łukasz Solski
Piłkarze Polonii Przemyśl zremisowali 2:2 ze Stalą Poniatowa, w meczu 3. kolejki III ligi. Wszystkie bramki padły w pierwszej części spotkania. Polonistów na prowadzenie 1:0 wyprowadził w 18 minucie Kamil Baran. 10 minut później na 2:0 podwyższył Krzysztof Gawłowski.

Polonii nie udało się utrzymać prowadzenie. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy meczu w Poniatowej, gospodarze uratowali remis. Najpierw w 34 minucie do bramki Polonii trafił Tomasz Ryczak, a w 40 minucie Karol Strug.

Przemyska "Barcelonka" mimo remisu, zajmuje w tabeli wysokie 4 miejsce. W 4. kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe z Unią Nowa Sarzyna. W przedsezonowy sparingu Unia wygrała z Polonią 2:0.