(© Archiwum. Fot. przemysl.naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poniedziałek o godzinie 19.00 koncert fortepianowy Adama Wodnickiego z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki w ramach cyklu „Artyści swojemu miastu”.

W recitalu fortepianowym na scenie Zamku Kazimierzowskiego Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK wystąpi Adam Wodnicki. Znakomity, światowej sławy, nazywany przez krytyków fenomenalnym pianistą i muzyczną gwiazdą, przemyślanin. Zagra na nowym, zakupionym w grudniu ubiegłego roku koncertowym fortepianie Yamaha S6. Duet, który stworzą znakomity pianista i wspaniały instrument to gratka nie do przegapienia. W programie usłyszymy utwory Josepha Haydna, Roberta Schumanna, Fryderyka Chopina i Franza Liszta. Prowadzenie koncertu Zofia Stopińska – Polskie Radio Rzeszów.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!