(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od dziś do niedzieli w godzinach od 12 do 18, w przemyskiej Galeria Sanowa odbędzie się impreza "Metamorfozy". Po raz pierwszy Galeria zaoferowała mieszkankom Przemyśla i regionu skorzystanie z usług profesjonalistów pracujących dla marek kosmetycznych. W wyniku akcji promocyjnej 32 panie zostały wybrane do udziału w sesjach wizażystów.

W ramach sesji "Metamorfozy” specjaliści od wizerunku doradzą indywidualnie każdej z 32 uczestniczek, jak powinny uwydatniać najmocniejsze atuty swojej urody, a jak tuszowaćewentualne drobne niedoskonałości.

Dobiorą każdej z pań optymalną dla ich naturalnej karnacjigamę i rodzaj makijażu, fryzurę i odcień włosów, kolorystykę i linię ubioru oraz dodatków. Dla każdej z uczestniczek przygotowane zostanie dossier, na które złożą się fotografie przed i po metamorfozie, oraz rekomendacje kosmetyków poparte sesją stylizacji fryzury, make up i dobraniem ubioru.

Najciekawsza metamorfoza wizerunku zostanie nagrodzona i zaprezentowana na łamach dziennika "Super Nowości", a także na stronie internetowej Galerii Sanowa.

W programie ponadto: pokazy fryzjerstwa i profesjonalnego makijażu, porady dietetyka, dermokonsultacje, prezentacje zapachowe, pokazy fitness i k onkursy z nagrodami. Event poprowadzi znana konferansjerka, o rytm i tempo imprezy zadba profesjonalny DJ.


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!