Wczoraj około godz. 20.10 w Ruszelczycach, w powiecie przemyskim, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 884 doszło do potrącenia pieszego.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna nagle wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego fiata palio. 47-letni poszkodowany w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Kierowca pojazdu w chwili wypadku był trzeźwy.


Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

damian (gość)

Słyszałem dużo o tym wypadku i znałem zmarłego, tej sprawy nie można tak zostwić. Za jego śmierć musi ktoś odpowiedzieć, z tego co ja wiem to pociągnoł bym do odpowiedzialności kierowcę busa ktorym ten mężczyzna jechal i który to kierowca wyżucił go z busa pośrodku tego prostego odcinka w nocy. Ile osób ma zginąć na tym odcinku drogi nim ktoś coś zrobi żeby ograniczyć tam prędkość. Pytam ile osób ma zginąć???!!!!

Więcej na temat: