(© Archiwum. Fot. przemysl.naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dzisiaj rano, kobieta sprzątająca pomieszczenia przynależne do jednego z przemyskich kościołów zauważyła uszkodzone drzwi. Chwilę później, w przykościelnej kuchni odnaleziono śpiącego mężczyznę.

Na miejsce przyjechali powiadomieni o zdarzeniu policjanci. Jak wstępnie ustalono, najprawdopodobniej wczoraj wieczorem mężczyzna wszedł do kościoła i w jednym z zakamarków zasnął. Kiedy w nocy obudził się, drzwi do kościoła były zamknięte. Widząc, że nie ma możliwości wydostania się na zewnątrz mężczyzna przemieszczał się odwiedzając kolejne pomieszczenia. W tym czasie prawdopodobnie uszkodził też drzwi prowadzące do kilku z nich. W końcu dotarł do kuchni, gdzie ze zdartej w sali kolumnowej kotary przygotował sobie posłanie i zasnął.

Intruzem okazał się 48-letni mężczyzna. Straty jakie spowodował wstępnie oszacowano na 1000 złotych. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. Kiedy wytrzeźwieje odpowie za swój czyn.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!