(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Rzeszowie, Tarnobrzegu, Krośnie i Przemyślu mieszkańcy regionu będą mogli załatwiać sprawy paszportowe we wtorki do godziny 17. Oddziały paszportowe Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wydłużają czas pracy w okresie, w którym wpływa najwięcej wniosków.

Od 21 kwietnia do 5 maja złożonych zostało ponad 3,5 tys. podań o paszport. Rekordowym dniem był 26 kwietnia. Do oddziału paszportowego w Rzeszowie wpłynęło 308 wniosków. W Krośnie w tym dniu wniosków było 123, Przemyślu 79, a Tarnobrzegu 76. Dłuższe godziny pracy oddziałów paszportowych PUW z pewnością usprawnią i ułatwią mieszkańcom Podkarpacia załatwienie spraw paszportowych, złożenie wniosku czy odebranie dokumentu.

We wtorki biura będą czynne w godz. 8-17, w pozostałe dni 7.30-15.30. Oddziały będą pracować jeden dzień w tygodniu dłużej do końca sierpnia. Jeśli ktoś chce wyjechać na wakacje za granicę, to wniosek o paszport warto złożyć już teraz. Czas oczekiwania na ten dokument to obecnie 2-3 tygodnie.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!