(© policja.gov.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Lubaczowa zatrzymali mieszkańca gminy Lubaczów za posiadanie i udzielanie innym narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie cztery woreczki strunowe z marihuaną.

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym kierował 30-letni mieszkaniec Lisich Jam (gmina Lubaczów). Nie była to jednak rutynowa kontrola. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki. Przypuszczenia potwierdziły się i w trakcie przeszukania policjanci znaleźli u kierowcy cztery porcje suszu marihuany zapakowane w woreczki strunowe, ważące około 3,5 grama.

Wypadek w Lubzinie. Tir uderzył w tył busa [zdjęcia]


Zebrany dotąd materiał dowodowy pozwala na stwierdzenie, że mężczyzna odpowie przed sądem nie tylko za posiadanie narkotyków, ale także za ich udzielanie.

Wypadek w Turzym Polu. BMW wjechało na posesję [zdjęcia]


Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

Zobacz też


Wiadomości kryminalne na stronie: Podkarpackiej Kroniki PolicyjnejZapisz się do newslettera! Dodaj też swój artykuł lub prześlij swoje zdjęcia!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!