(© TOMASZ HOLOD / POLSKAPRESSE)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przed nami okres kilkudniowych, wielkich wyprzedaży w galeria handlowych. - To dobry czas, bo po świętach ludzie jeszcze nie szturmują sklepów, a już można coś ciekawego taniej utafić - opowiadała klientka jednej z rzeszowskich galerii. - Markowe ciuchy kupuję głównie na wyprzedażach - dodaje.

Galeria Sanowa - Przemyśl
D.H. Szpak - Przemyśl
Galeria Graffica - Rzeszów
C.H. Plaza - Rzeszów

Wystawy w sklepach kuszą klientów ogromnymi tablicami z hasłami: „sale”, „wyprzedaże”, „likwidacja kolekcji” czy „wielkie wietrzenie magazynów”. Na początek handlowcy obiecują zniżki na poziomie 30 por. i do 50 proc. na wybrane modele. To jednak nie warunek. Zdążają się jednak nawet 70-80 proc. promocje.

- Na przykład zimowe buty kupiłam za 130 zł zamiast za ponad 300 zł, a sandałki za 68 zł zamiast 200 zł - mówi Agnieszka.

Na kupujących na wyprzedażach czeka wiele smakowitych kąsków, ale i wiele pułapek. Sklepy na poświątecznych wyprzedażach pozbywają się całorocznej kolekcji, bo chcą sprzedać jak najwięcej, aby opróżnić magazyny i przygotować je na nowe modele. Tych ubrań, które są teraz na wyprzedaży już raczej nie będzie można kupić.

Przykładowe ceny w galeriach handlowych:

- marynarka męska C&A - było 299 zł - jest 199 zł
- bluzka Tatuum - było 149,99 zł - jest 99,99 zł
- sweter Reserved - było 119,90 - jest 59,99 zł
- t-shirt męski Zara - było 89,90 zł - jest 49,90 zł
- spódnica C&A - było 79 zł - jest 49 zł

Ci którzy uczestniczyli w wyprzedażach w europejskich miastach twierdzą, że polskim obniżkom jeszcze daleko do obowiązujących w Europie. Ubrania w Wielkiej Brytanii można kupić nawet za 20 proc. ceny, a sprzęt AGD i RTV za połowę ceny.


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

keCbpCcKHsiGh (gość)

klT83V tclmlfdlendz , [url=http://hspyjdmxzqhq.com/]hspyjdmxzqhq[/url], [link=http://nmivqjzwlaol.com/]nmivqjzwlaol[/link], http://gudwwkqqyqlk.com/