Podczas wspólnych działań policjantów i strażników granicznych zatrzymano obywatelkę Ukrainy. Kobieta wprowadzała do obrotu wyroby bezprawnie oznaczone znakami towarowymi znanych firm.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wśród wielu straganów na przemyskim targowisku uwagę funkcjonariuszy zwrócił jeden. Handlująca tam kobieta, sprzedawała dresy, koszulki, skarpety. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że wszystkie były opatrzone znakami towarowymi renomowanych firm. Przeszkoleni w tym zakresie policjanci szybko doszli do wniosku, że są to „podróbki”.

Funkcjonariusze zabezpieczyli towar. 47-letnia obywatelka Ukrainy została zatrzymana. Wkrótce potem usłyszała zarzuty popełnienia przestępstwa, za które grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat. Kobieta przyznała się do winy i dobrowolnie podda się odpowiedzialności karnej.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!