Do wypadku doszło o godzinie 2.15 na Wisłostradzie w Tarnobrzegu. Jak wynika z wstępnych ustaleń Policji, kierowca renaulta laguny zjechał na pasy ruchu dla jadących z przeciwka (przejechał przez trawnik rozdzielający ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do wypadku doszło o godzinie 2.15 na Wisłostradzie w Tarnobrzegu. Jak wynika z wstępnych ustaleń Policji, kierowca renaulta laguny zjechał na pasy ruchu dla jadących z przeciwka (przejechał przez trawnik rozdzielający jezdnie) i zderzył się z frodem transitem.

Kierowcy obu samochodów zginęli.

Renaultem kierował policjant Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. O godzinie 2 zakończył służbę, wracał do domu. Miał 24 lata, w Policji służył od 15 listopada 2007 roku. Był podoficerem. Kierowca forda miał 29 lat, mieszkał w powiecie dębickim.

KWP RzeszówWiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!