(© Archiwum. Fot. przemysl.naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci zatrzymali trzech pijanych mężczyzn, którzy jechali na motorowerze, a także pijanego kierowcę samochodu, który miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Około północy z soboty na niedzielę policjanci zatrzymali na drodze krajowej nr 77 niepewnie jadącego kierowcę motoroweru. 24-letni mieszkaniec Krzeszowa miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na tylnym siedzeniu przewoził dwóch kolegów również pijanych. Kierowca odwoził jednego z nich na Wolinę, potem miał wracać do domu. Motorower nie należał do kierowcy, był własnością jego pracodawcy.

Kolejną młodą osobą, która w niedzielny wieczór zdecydowała się wsiąść za kierownicę na "podwójnym gazie" był 21-letni mieszkaniec Jeżowego. Policjanci z Posterunku Policji w Jeżowem zatrzymali kierowcę forda escorta około godz. 19.30. Młody kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Jechał samochodem pomimo, że miał zakaz sądowy kierowania pojazdami mechanicznymi.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!