(© Archiwum. Fot. przemysl.naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dziś rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Pilchowie, w powiecie stalowowolskim doszło do wypadku, w którym ucierpiała jedna osoba. Samochód dostawczy wjechał na tory wprost pod nadjeżdżający pociąg osobowy.

Do zdarzenia doszło około godz. 8.25. Kierowca dostawczego volkswagena wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg pospieszny relacji Przemyśl-Bydgoszcz. W wypadku obrażeń doznał kierowca samochodu, który został odwieziony do szpitala. W volkswagenie nie było pasażerów. Nie ucierpiał nikt z pasażerów i obsługi pociągu. Na miejscu pracowali policjanci, a także eksperci komisji kolejowej którzy wyjaśnią okoliczności i przyczyny tego wypadku. Ruch na linii kolejowej Lublin - Rozwadów był wstrzymany przez kilka godzin, w tej chwili nie ma tam już utrudnień.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!