Wypadek w Cieszanowie. Trzy osoby zginęły w wypadku, jaki wydarzył się 5 lipca, przed godziną 23, na drodze wojewódzkiej nr 865.

Komentarze (24)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

StrażakSam (gość)

Droga tam jest jak widać w miarę ,więc można sobie jechać 90km czy w praktyce 100km 110km ,tak też przypuszczam jechali oni. Ale taka prędkość jak widać wystarczyła by doszło do tragedii. Pojazd o tak małych gabarytach przy zderzeniu z ciężką przyczepą nie ma szans . Z informacji wynika ,że przyczepa ta była nie oświetlona ,więc kierowca mógł jej w porę nie zauważyć .Jak bezmyślnym trzeba być (myślę o tym traktorzyście) by o zmroku poruszać się takim zestawem bez świateł? Jest mi żal rodzin ale szczególnie rodzinę kierowcy ,którego nie którzy będą obwiniać o tą tragedie. ,,Niestety śmierć nie jest sprawiedliwa i przychodzi w naj mniej oczekiwanym momencie...." ,,Przychodzi, gasi czyjeś życie , zostawia pustkę...." i chyba ta pustka będzie dla bliskich najgorsza. Współczuję z całego serca.

GumiS (gość)

Jedna dziewczyna z mojej starej szkoły;/. Niedawno osiągnęła 2 miejsce w konkursie na Top..; / Ładna bardzo;/

ALex (gość)

Ja rozumiem, że prędkość musiała być duża, pytam bo w innym miejscu ktoś stwierdził, że licznik tego Peugeota zatrzymał się na 147 km/h.

Kierowc (gość)

Nie potrzeba pewnego źródła wystarczy popatrzeć co zostało z tego auta. Przy 80 czy 90 nie było by takiej masakry