Wypadek w Cieszanowie. Zginęły trzy osoby [ZDJĘCIA]

Wypadek w Cieszanowie. Trzy osoby zginęły w wypadku, jaki wydarzył się 5 lipca, przed godziną 23, na drodze wojewódzkiej nr 865.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Komentarze (24)

avatar
avatar
StrażakSam (gość)

Droga tam jest jak widać w miarę ,więc można sobie jechać 90km czy w praktyce 100km 110km ,tak też przypuszczam jechali oni. Ale taka prędkość jak widać wystarczyła by doszło do tragedii. Pojazd o tak małych gabarytach przy zderzeniu z ciężką przyczepą nie ma szans . Z informacji wynika ,że przyczepa ta była nie oświetlona ,więc kierowca mógł jej w porę nie zauważyć .Jak bezmyślnym trzeba być (myślę o tym traktorzyście) by o zmroku poruszać się takim zestawem bez świateł? Jest mi żal rodzin ale szczególnie rodzinę kierowcy ,którego nie którzy będą obwiniać o tą tragedie. ,,Niestety śmierć nie jest sprawiedliwa i przychodzi w naj mniej oczekiwanym momencie...." ,,Przychodzi, gasi czyjeś życie , zostawia pustkę...." i chyba ta pustka będzie dla bliskich najgorsza. Współczuję z całego serca.

avatar
GumiS (gość)

Jedna dziewczyna z mojej starej szkoły;/. Niedawno osiągnęła 2 miejsce w konkursie na Top..; / Ładna bardzo;/

avatar
ALex (gość)

Ja rozumiem, że prędkość musiała być duża, pytam bo w innym miejscu ktoś stwierdził, że licznik tego Peugeota zatrzymał się na 147 km/h.

avatar
Kierowc (gość)

Nie potrzeba pewnego źródła wystarczy popatrzeć co zostało z tego auta. Przy 80 czy 90 nie było by takiej masakry

Wybierz kategorię