(© policja.gov.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pięciu wandali zniszczyło ogrodzenie prywatnej posesji. Chuligani wyrywali metalowe przęsła i betonowe słupy. Straty sięgnęły 1800 złotych.

Od dwóch miesięcy policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie prowadzili działania, które doprowadziły do ustalenia i zatrzymania pięciu sprawców aktu wandalizmu. Zgromadzony materiał dowodowy w postaci przesłuchań osób i zabezpieczonych śladów, dał podstawę do przedstawienia im zarzutów.

Wypadek w Ustrzykach Dolnych. Zginął 16-letni motorowerzysta [zdjęcie]


W marcu br., przed godz. 23. w Chmielowie, grupa młodych mężczyzn wracała z miejscowego baru, w którym przez kilka godzin spożywali alkohol. Przechodząc obok jednej z posesji, wandale zaczęli niszczyć jej ogrodzenie. Pijani chuligani łamali i wyrywali metalowe przęsła oraz uszkodzili betonowe słupy ogrodzenia.

Ucieczka motocyklisty zakończona w rowie [FILM, ZDJĘCIA]


O zdarzeniu zostali poinformowani policjanci. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do ustalenia, kim są sprawcy dewastacji. Policjanci wytypowali kilka osób. Wkrótce potwierdzili ich udział w zajściu. Sprawcami okazało się pięciu mieszkańców gminy Nowa Dęba w wieku od 19 do 23 lat. Przyznali się oni do zniszczenia ogrodzenia. Policjanci przedstawili mężczyznom zarzuty.

Pożar w Łańcucie. Zginął mężczyzna [zdjęcia]


Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl


Zobacz też


Wiadomości kryminalne na stronie: Podkarpackiej Kroniki PolicyjnejZapisz się do newslettera! Dodaj też swój artykuł lub prześlij swoje zdjęcia!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!