Czuwaj gromi na własnym terenie Sanoczankę Święte

czuwaj-przemysl.pl
Kolejne wysokie zwycięstwo bez straty bramki, dla piłkarzy Czuwaju Przemyśl. Dzięki temu drużyna umocniła się na pozycji lidera. Spotkanie rozpoczęło się dość niespodziewanie od agresywnej gry gości na całej połowie, z ...

Kolejne wysokie zwycięstwo bez straty bramki, dla piłkarzy Czuwaju Przemyśl. Dzięki temu drużyna umocniła się na pozycji lidera. Spotkanie rozpoczęło się dość niespodziewanie od agresywnej gry gości na całej połowie, z którą to "harcerzyki" nie mogły sobie poradzić.

W 10. minucie powinna paść bramka dla gości, kiedy to niecelnie strzelał jeden z piłkarzy Sanoczanki. Czuwaj obudził się dopiero po 25. minutach, wtedy do Błaszczyk podał do Zająca, ten wszedł w pole karne podał piłkę do Kocura, który odegrał ją Rybkiewiczowi ten jednak przestrzelił. Kolejną swoją szansę "Ryba" miał w 28. minucie, kiedy to minimalnie z rzutu wolnego przestrzelił. W 35. minucie zobaczyliśmy prawdziwy rajd Kocura przez pół boiska, zakończony jednak nieudanym strzałem. "Kocurek" dał popis chwilę później, ośmieszył obrońców gości i dał prowadzenie Czuwajowi strzałem z woleja. Kolejna bramka padła po dośrodkowaniu "Hienki", piłka trafiła po kiksie obrony do Marka Rybkiewicza a ten podwyższył na 2:0. Tuż przed przerwą Kitor strzelił trzecią bramkę i było wiadomo, że kolejny mecz jest już nasz.

Druga odsłona to "bombadrowanie" bramki Sanoczanki. Z wielu sytuacji wykorzystaliśmy trzy. Najpierw "Rybka" zamknął dośrodkowanie Błaszczyka, następnie zaś znów on wykorzystał dogranie za plecy obrońców Zielenkiewicza i dograł z linii końcowej piłkę wzdłuż bramki a Kocur dopełnił formalności. Ostatnia bramka spotkania padła z rzutu karnego podyktowanego za faul na "Hience". Do piłki podszedł "Ryba" i ośmieszył bramkarza gości, podcinając lekko piłkę a ta ugrzęzła w samym środku bramki.
Czuwaj wygrał zdecydowanie i zachował posadę lidera. Już w środę mecz w Dubiecku, kibice czekają na kolejne zwycięstwo.

Czuwaj Przemyśl - Sanoczanka Święte 6:0 (3:0)