Pierwsza porażka Polonii

ŁS
Od porażki 1:2 z Piastem Tuczempy rozpoczęli serię sparingów przed rundą wiosenną piłkarze Polonii Przemyśl. Mecz rozgrywany był systemem 3 x 30 minut. Trener Paweł Strzelecki wypróbował w nim 22 zawodników.

Po raz pierwszy w barwach Polonii wystąpili: Paweł Chlastawa (ostatnio MKS Radymno) i Grzegorz Kubas (w rundzie jesiennej występował w Galicji Cisna). Pierwszy z nich jest już zawodnikiem "Barcelonki" na zasadach półrocznego wypożyczenia, natomiast drugi jest w trakcie załatwiania. Nie zagrali dziś Paweł Załoga (kontuzja), Artur Strzałkowski (choroba), Grzegorz Hajduk (sprawy zawodowe).

Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy 1:2
(1:0; 0:0; 0:2)

Bramki:
Grzegorz Kubas (22')
Iwański 2 (77', 90')

Polonia grała w następujących składach:
I połowa: Cisek - Wojtowicz, Jabłoński, Rogowski, Delikat - Marszałek, Kot, Szczygieł, Gwóźdź - Chlastawa, Kubas.

II połowa: Cisek (Szramowiat) - Stępień, Czuryk, Rogowski, Mazur - K. Gierczak, Kucab, Krakowski, Wiśniowski - Woźniak, Poszpur.

III połowa: Szramowiat - Wojtowicz, Jabłoński (Czuryk), Rogowski, Delikat - Kot ( K. Gierczak), Marszałek, Szczygieł, Gwóźdź (Poszpur), Chlastawa, Kubas.