MAJ
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. przegrał z Orlenem Upstream Czuwajem Przemyśl.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl 26:32 (14:16)

KSZO Odlewnia: Kijewski, Piątkowski - Chmielewski 4, Rusin, Jeżyna 5, Cukierski 1, Kogutowicz 1, Mehdizadeh 5, Granat, Włodarski 1, Pawlik, Włoskiewicz 3, Skuciński 5, Baran, Wojkowski 1.

Początek spotkania zdecydowanie należał do drużyny z Przemyśla. Po kilku minutach gry na tablicy świetlnej widniał wynik 3:0 dla gości. Przewaga stale się utrzymywała. Tak było do 10 minuty meczu, kiedy to „Wojownicy” złapali drugi oddech. Najpierw doprowadzili do remisu, by chwilę chwilę później wyjść na prowadzenie. Ten fragment meczu to bardzo wyrównana gra. Mecz toczył się bramka za bramkę. Niestety, końcówka pierwszej połowy to znowu dominacja zespołu z Przemyśla, który na przerwę schodził z dwubramkową przewagą.

Druga odsłona spotkania zdecydowanie należała do zespołu z Przemyśla. Doświadczenie i rutyna wzięła górę. Czuwaj zdobywał bramki głównie po kontratakach. Zawodnicy KSZO nie potrafili znaleźć recepty na dobrze grających gości.

Po meczu powiedzieli
Michał Kubisztal, grający trener Czuwaja: - Do Ostrowca jechaliśmy bardzo skoncentrowani, ponieważ wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz i tak też było. Musiało minąć sporo czasu, żeby nasi zawodnicy złapali właściwy rytm gry. KSZO to dobra drużyna i jestem bardzo szczęśliwy, że zdobyliśmy trzy punkty.

Tomasz Strząbała, trener KSZO Odlewni: - Obie drużyny mają inne cele w lidze. Bardzo się cieszę, że drużyna z Przemyśla podeszła do meczu bardzo skoncentrowana. Pierwszą połowę graliśmy bardzo dobrze, jak równy z równym. Niestety, nie udało nam się zrealizować wszystkich przedmeczowych założeń. Mimo porażki jestem zadowolony z gry moich zawodników.

POZNAJ KIELECKIE WAGS – PIĘKNE ŻONY I PARTNERKI PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

MARIUSZ JURASIK I GRZEGORZ TKACZYK POBIEGLI WŚRÓD GWIAZD [ZDJĘCIA]

ZOBACZ PIĘKNE KIBICKI NA MECZACH PIŁKI RĘCZNEJ [ZDJĘCIA]

TEN MECZ WYCISNĄŁ ŁZY. GWIAZDY PIŁKI RĘCZNEJ ZAGRAŁY DLA 4-LETNIEGO SEBASTIANA Z BUSKA