MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Bieg Kobiet - Zawsze PierWsi w Przemyślu: Wspólnie na rzecz profilaktyki

Łukasz Solski
Łukasz Solski
Kamil Krukiewicz/UM Przemyśl
Blisko 50 kobiet wzięło udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowym, które miało na celu nie tylko promowanie aktywności fizycznej, ale również wsparcie dla kobiet i podkreślenie znaczenia badań profilaktycznych, w tym testów w kierunku HPV. Bieg Kobiet - Zawsze PierWsi, zorganizowany przez Annę Łapińską z Jumping STARS CLUB fitness, zyskał patronat prezydenta Wojciecha Bakuna, co podniosło rangę wydarzenia i zwróciło uwagę na jego ważny cel.

Zdrowie i aktywność na pierwszym miejscu

Bieg Kobiet - Zawsze PierWsi to nie tylko wydarzenie sportowe, ale również inicjatywa z misją. Organizowany przez Annę Łapińską z Jumping STARS CLUB fitness, ma za zadanie promować zdrowy styl życia wśród kobiet oraz zachęcać do regularnych badań profilaktycznych. W tym roku szczególny nacisk położono na testy w kierunku HPV, które są kluczowe w zapobieganiu rakowi szyjki macicy.

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do tego, aby w przyjaznej, sportowej atmosferze porozmawiać o zdrowiu, wymienić doświadczenia oraz zainspirować się nawzajem do dbania o siebie każdego dnia. Udział blisko 50 kobiet pokazuje, że inicjatywa ta cieszy się rosnącym zainteresowaniem i ma realny wpływ na podnoszenie świadomości na temat profilaktyki zdrowotnej.

Kamil Krukiewicz/UM Przemyśl

Patronat prezydenta Wojciecha Bakuna

Patronat nad Biegiem Kobiet - Zawsze PierWsi objął prezydent Wojciech Bakun, co jest wyrazem uznania dla celów wydarzenia oraz jego organizatorów. Poprzez swoje zaangażowanie, prezydent Bakun podkreśla znaczenie inicjatyw lokalnych w promowaniu zdrowia i aktywności fizycznej.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komary - co je wabi a co odstrasza?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na przemysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto