Bilard: Niebieszczański mistrzem Przemyśla

Łukasz Solski
Krystian Niebieszczański wygrał mistrzostwa Przemyśla juniorów o puchar radnego Janusza Hamryszczaka.

Do rywalizacji przystąpiło 16 zawodników. Zawody przebiegły w bardzo dobrej atmosferze nie zabrakło emocji, a dobrą zabawę urozmaicił skromny poczęstunek oraz występ młodego iluzjonisty Piotra Kiteli, który również brał udział w turnieju.

Najmłodszym zawodnikiem był 12-letni Konrad Sarzyński, który prezentował się na dobrym poziomie sportowym.

Tytuł najlepszego początkującego zawodnika turnieju został przyznany Mikołajowi Jarmiszewskiemu, który otrzymał pamiątkową statuetkę. W półfinałach zmierzyli się Rachwał Damian 4-3 Leszczyszyn Daniel, Rachwał Mateusz 3-4 Niebieszczański Krystian. W finale wynikiem 4-2 wygrał Krystian Niebieszczański, w meczu o III miejsce zwyciężył Daniel Leszczyszyn pokonując Mateusza Rachwała 4-3.

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!