Ciężkie treningi przyczyną porażki Polonii?

Łukasz Solski
Zremisowali z Czuwajem Przemyśl, a teraz pokonali Polonię. Piłkarze Żurawianki Żurawica wygrali wczoraj na własnym boisku z Polonią 1:0. Jedyną bramkę meczu w 36. minucie zdobył dla gości Biega.

Zremisowali z Czuwajem Przemyśl, a teraz pokonali Polonię. Piłkarze Żurawianki Żurawica wygrali wczoraj na własnym boisku z Polonią 1:0. Jedyną bramkę meczu w 36. minucie zdobył dla gości Biega. Gospodarze stawiają na ogranie. Obie połowy meczu "Barcelonka" zagrała w całkiem innym składzie.

Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, zespół trenuje dwa razy dziennie przez co nie może złapać świeżości na takie mecze. Trener Polonii, Zbigniew Ulanowski obrał taką taktykę, aby przyglądnąć się sytuacji kadrowej młodszej grupie piłkarzy.

Żurawianka Żurawica - Polonia Przemyśl 1:0 ( 1:0 )

Bramki
36' 1:0 - Biega

Skład Polonii:
I połowa: Daniel - Rogowski, Jabłoński, Załoga (20' Stępień), Strzałkowski - Padiasek, Szczygieł, Kot, K. Gierczak - Kenneth Alfred, Hajduk.

II połowa: Cisek - Stępień, Jurkowski, Rogowski, Delikat - Szuflita, Zasadny, Wojtowicz, Gwóźdź - Woźniak, Kenneth Alfred ponadto w II połowie grali: Pudlik, Rodzeń, Kucab, Dziedzic.

Następny sparing IV - ligowa Polonia rozegra już jutro w sobotę z Hetmanem Zamość o godzinie 10:30.