Czuwaj wygrywa w Zarzeczu i jest liderem tabeli!

Łukasz Solski

Trzecie zwycięstwo zanotowali wczoraj piłkarze Czuwaju Przemyśl, którzy pokonali na wyjeździe Zorza Zarzecze 0:3. Dzięki tej wygranej Czuwaj znalazł się na pierwszym miejscu w tabeli z dziewięcioma punktami na koncie. Tyleż samo "oczek" uzbierała Kańczuga, zaś na trzecim miejscu jest Piast z dorobkiem 7 punktów.

Pierwszą bramkę dla gości zdobył niezawodny ostatnio Marek Rybkiewicz, który potrzebował 15 minut, aby pokonać bramkarza z Zarzecza. Na pięć minut przed końcem pierwszej części spotkania bramkę gospodarzom do szatni ustrzelił Rafał Kilian. Gospodarzy w 66 minucie dobił Mariusz Błaszczyk, zdobywając trzecią, ostatnią bramkę dla Czuwaju.

Czuwaj: Aleksander - Harłacz, Galanty, Kitor, Klepacki - Zając, Zielenkiewicz, Błaszczyk, Kilian - Rybkiewicz, Kocur.

Kolejne spotkanie "kolejarz" rozegra 25 sierpnia na własnym stadionie z Sanoczanką Święte.