Czuwaj zremisował w Żurawicy, w kolejnym meczu kontrolnym

Łukasz Solski
Logo Czuwaju Przemyśl.
Powodów do narzekania po drugim sparingu nie mają piłkarze Czuwaju Przemyśl, którzy zremisowali na wyjeździe z wyżej notowaną drużyną Żurawianki Żurawica 2:2 (2:1).

Powodów do narzekania po drugim sparingu nie mają piłkarze Czuwaju Przemyśl, którzy zremisowali na wyjeździe z wyżej notowaną drużyną Żurawianki Żurawica 2:2 (2:1). Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, po bramce w 15. minucie Zająca. W przeciągu pierwszej połowy gospodarze strzelili za to dwa gole.

Ostatnie słowo należało jednak do piłkarzy Czuwaju, którzy w 55. minucie doprowadzili do remisu, a bramkę zapisano piłkarzowi o nazwisku Oczoś. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Żurawianka Żurawica - Czuwaj Przemyśl 2:2 (2:1)

Bramki:
15' 0:1 - Zając,
32' 1:1 - Bąk,
36' 2:1 - Olech
55' 2:2 - Oczoś.

Skład Czuwaju:
Lew - Galanty, Klepacki, Harłacz, Szostak - Zielenkiewicz, Kitor, Zając, Kilian - Kijanka, Rybkiewicz oraz Aleksander, Lizak, Hrynkiewicz, Folwarski, Panek, Oczoś, Kocur.

W najbliższą niedzielę tj. 22 lipca Czuwaj uczestniczył będzie w turniej w Hermanowicach.