Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Dodatkowe opłaty w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu. Sprawdź i bądź gotowy!

Łukasz Solski
Łukasz Solski
Zapłacimy za wydanie niektórych orzeczeń lub zaświadczeń lekarskich na życzenie świadczeniobiorcy, jeżeli nie są one związane z dalszym leczeniem i rehabilitacją.
Zapłacimy za wydanie niektórych orzeczeń lub zaświadczeń lekarskich na życzenie świadczeniobiorcy, jeżeli nie są one związane z dalszym leczeniem i rehabilitacją. Polska Press
Pobyt w szpitalu nie należy do przyjemności. Każdy stara się jak najlepiej dbać o swoje zdrowie, jednak zdarza się, że musimy spędzić w szpitalu nieco więcej czasu. Nawet, jeżeli pobyt ten jest sfinansowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia, wciąż są rzeczy i usługi, za pacjenci będą musieli zapłacić z własnej kieszeni. Na jakie wydatki musimy się przygotować będą w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu? Sprawdźcie!

Przygotowanie się na planowany pobyt w szpitalu może pomóc ci poczuć się bardziej komfortowo i zminimalizować stres związany z pobytem w szpitalu. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek, jak możesz się przygotować:

  1. Przygotuj swoje rzeczy: Spakuj rzeczy, które będą ci potrzebne podczas pobytu w szpitalu, takie jak piżama, skarpetki, szlafrok, kosmetyki, książki lub magazyny, a także osobiste rzeczy, takie jak telefon, ładowarka, aparat słuchowy, okulary, protezy zębowe itp. Upewnij się, że wszystko jest opisane, aby uniknąć przypadkowej utraty.
  2. Skontaktuj się ze swoim lekarzem: Porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat twojego planowanego pobytu w szpitalu. Zapytaj o to, jak długo możesz spodziewać się przebywać w szpitalu, jakie będą twoje ograniczenia i co możesz oczekiwać podczas pobytu w szpitalu.
  3. Przygotuj swoją rodzinę i przyjaciół: Powiadom rodzinę i przyjaciół o swoim pobycie w szpitalu i zapytaj, czy mogą pomóc ci przed pójściem do szpitala, a także podczas pobytu w szpitalu. Może być to pomoc w robieniu zakupów, przygotowywaniu posiłków, opiece nad dziećmi lub zwierzętami domowymi.
  4. Zapytaj o plan opieki: Zapytaj personel medyczny o plan opieki i postępowanie w szpitalu. Zapytaj, jakie procedury będą przeprowadzane, jakie leki będą podawane, jak często będą wykonywane badania i jakie będą twoje ograniczenia.
  5. Przeczytaj regulamin szpitala: Przeczytaj regulamin szpitala i dowiedz się o zasadach dotyczących wizyt, godzin wizyt, korzystania z internetu i innych ważnych kwestiach.
  6. Przygotuj swoją dokumentację: Przygotuj swoją dokumentację medyczną i leki, które przyjmujesz regularnie, aby zapewnić odpowiednie leczenie i uniknąć przypadkowych błędów.
  7. Zapytaj o ubezpieczenie zdrowotne: Upewnij się, że masz odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne, które pokryje koszty pobytu w szpitalu.

Jakie dokumenty przygotować do szpitala?

Wszelkie dokumenty, których pacjent może potrzebować w szpitalu powinny zostać dołączone przez lekarza do skierowania. Jak czytamy na stronie NFZ, będą to:

  • kopia wyników badań diagnostycznych i przeprowadzonych konsultacji, które są podstawą kierowania do szpitala,
  • istotne informacje o dotychczasowym leczeniu specjalistycznym lub szpitalnym oraz zastosowanym leczeniu.

Szpital w Przemyślu na NFZ. Za co się płaci?

Pacjent ze skierowaniem do szpitala nie płaci za leczenie. Jest jednak kilka ukrytych, dodatkowych opłat, które pacjent będzie musiał uiścić samodzielnie.

Kliknij w galerię i sprawdź, za co zapłacisz w szpitalu w Przemyślu:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Te produkty powodują cukrzycę u Polaków

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Dodatkowe opłaty w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu. Sprawdź i bądź gotowy! - Nowiny

Wróć na przemysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto