I liga: Czuwaj nadal na dnie

reczna.przemysl.pl
Twierdza Przemyśl, niezdobyta w poprzednim sezonie, teraz po raz kolejny skapitulowała. Szczypiorniści Czuwaju POSiR Przemyśl, po słabym meczu w obronie i popełnieniu zbyt wielu prostych błędów w ataku przegrali z MTS Chrzanów 36:28 (16:13).

Początek spotkania to mocna mobilizacja gospodarzy i prowadzenie 6:2. Niestety kilka minut przestoju i braku pomysłu na grę w ataku spowodowało, że przewaga stopniała jak pierwszy śnieg. Goście cały czas znajdowali skuteczny sposób na pokonanie przemyskiej defensywy i zdobywali kolejne bramki.

Pierwsza połowa to 3 bramkowe prowadzenie gości. Na trybunach słychać głośne gwizdy i okrzyki niezadowolenia. Druga część spotkania to ponownie mocny atak przemyślan i próba odzyskania prowadzenia. Zawodnicy Czuwaju zapomnieli jednak o bardzo ważnej rzeczy - mecze wygrywa się w obronie. Zawodnicy MTS zbyt łatwo przełamywali obronę gospodarzy, co uniemożliwiało przemyskim szczypiornistom na doprowadzenie do korzystnego wyniku.

Do końca meczu obraz gry nie uległ zmianie. Czuwaj POSiR Przemyśl przegrał 10 mecz w tej rundzie i po "pierwszej połowie" rozgrywek zajmuję ostatnie miejsce w tabeli.