I liga: Czuwaj wygrał pierwszy mecz - są zmiany w składzie

Łukasz Solski, reczna.przemysl.pl
Piłkarze ręczni Czuwaju POSiR Przemyśl wygrali pierwszy mecz w I lidze. Czuwaj pokonał w Radomiu tamtejszą Politechnikę 31:30. Przebieg pierwszej połowy to głównie mała jedno-dwu bramkowa przewaga gości z Przemyśla, którzy dzięki dobrej grze w obronie i spokoju w ataku do przerwy prowadzili różnicą trzech bramek.

Druga połowa to emocjonujące widowisko. Zacięty pojedynek trwał do ostatniego gwizdka. Prawdziwy charakter pokazali zawodnicy Czuwaju gdy grając w podwójnym osłabieniu zdołali rzucić bramkę i skutecznie zagrać w defensywie. Cały mecz, a szczególnie ostatnie minuty przyniosły to co najlepsze w piłce ręcznej – piękne bramki, efektowne obrony bramkarzy i ciekawe akcje.

Czuwaj: Sar, Szczepaniec, Stołowski 12, Zak 1, Olichwierczuk 3, Stanowski, Hatas 1, Błażkowski 1, Kostka 3, Complak, Kalinowski 3, Kroczek 5, Kotowicz 2, Goral.

W składzie Czuwaju doszło do kilku zmian. Z zespołem definitywnie pożegnali się Konrad Janasz i Daniel Kulik. Do drużyny dołączył Bogdan Olifierchuk, były zawodnik Chehovskich Medvedi (mistrz Rosji, stały uczestnik Ligi Mistrzów).