18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

I liga: Polonia wygrywa pierwszy mecz [ZOBACZ ZDJĘCIA]

W III kolejce I ligi, koszykarze Polonii Przemyśl pokonali Start Lublin 77:65. Było to pierwsze zwycięstwo podopiecznych Macieja Milana w tym sezonie.

Zobacz relację WIDEO z meczu koszykarzy Polonii Przemyśl ze Startem Lublin

Zespół z Lublina tylko przez kilkanaście minut toczył w miarę wyrównaną walkę. Po 4 minutach wygrywał nawet 12:6. Później Polonia poprawiła jednak grę w obronie, do końca pierwszej kwarty pozwoliła gościom zdobyć tylko 3 „oczka” i po 10 min. prowadziła 19:15. W 18. min, po kilku udanych akcjach Michała Musijowskiego, Bartosza Bala i Grzegorza Sołtysiaka, było już 38:28 dla "Niedźwiadków".

III liga: Remis Polonii z Podlasiem Biała Podlaska [ZDJĘCIA]

W II połowie kibice oglądali jeszcze lepszą grę miejscowych, którzy konsekwentnie budowali przewagę i na 7 minut przed końcem wygrywali aż 72:45. Odtąd trener Polonii sięgał po głębokie rezerwy, oszczędzają siły podstawowych graczy na środowy mecz z Dąbrową Górniczą. Dzięki temu Start zmniejszył straty do 12 "oczek”.

I liga: Czuwaj Przemyśl wygrywa z Zawierciem [ZDJĘCIA]

Najwięcej punktów dla Polonii zdobyli Hubert Mazur (18 pkt), Bartosz Bal (17 pkt., 5 zb., 4 as.) i Artur Mikołajko (16 pkt., 14 zb., 3 przechwyty). Nieźle zaprezentowali się też wracający po kontuzji Tomasz Przewrocki (6 asyst i 3 przechwyty w 19 minut) oraz Alexander Machowski (12 pkt., 3 zb.).