III liga: Poloniści ponownie przegrywają

Łukasz Solski
Polonia Przemyśl zanotowała trzecią z rzędu porażkę. Tym razem nasi piłkarze ulegli aż 2:4 Partyzantowi Targowiska. Po 22 minutach gry, Partyzant prowadził już 2:0. Kontaktową bramkę dopiero w 73 minucie strzelił Krzysztof Gawłowski.

Kolejne trzy bramki padły w ostatnich minutach spotkania. Najpierw (86 minuta) strzelił Artur Wierdak, chwilę później (89 minuta) drugą bramkę dla gości zdobył Lee Quaye. Wynik meczu na 4:2 ustalił jednak w doliczonym czasie gry Siergii Ivliev.

Polonia zajmuje obecnie 13 miejsce w tabeli. 25 września przemyska "Barcelonka" podejmie u siebie Tomasovię Tomaszów Lubelski.