MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Jubileusz XXV-lecia przemyskiego klubu „Amazonki”

OPRAC.:
Łukasz Solski
Łukasz Solski
5 czerwca roku odbył się Jubileusz XXV-lecia Przemyskiego Klubu „Amazonki”. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło gości i sympatyków klubu m.in. Bożenę Ryczan, Starostę Przemyskiego.

Misja i osiągnięcia przemyskiego klubu „Amazonki”

Przemyski klub „Amazonki” to organizacja, która od 25 lat wspiera kobiety po mastektomii. Klub oferuje wsparcie emocjonalne, psychologiczne i praktyczną pomoc w radzeniu sobie z chorobą nowotworową. Jubileusz był okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć klubu. Organizacja przez te lata pomagała setkom kobiet, dając im nadzieję i siłę do walki z rakiem piersi.

Klub „Amazonki” jest symbolem siły, odwagi i solidarności kobiet. Działania klubu nie ograniczają się jedynie do wsparcia emocjonalnego – organizacja aktywnie angażuje się w liczne projekty edukacyjne, informacyjne i społeczne, mające na celu szerzenie wiedzy o raku piersi i promowanie profilaktyki.

Paula Jurkiewicz

Wzruszające przemówienia i wspomnienia

Podczas uroczystości nie zabrakło wzruszających przemówień, wspomnień oraz planów na przyszłość. Przemówienia te były pełne wdzięczności i uznania dla wszystkich osób, które przez lata wspierały działalność klubu. Wspomnienia te przypominały o trudnościach i wyzwaniach, z jakimi musiały zmierzyć się członkinie klubu, oraz o radościach i sukcesach, które były wynikiem ich wspólnej pracy i determinacji.

Wręczenie odznaczeń i nagród

Jubileusz był również okazją do wręczenia odznaczeń, statuetek i dyplomów. Były one wyrazem uznania dla osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju i działalności klubu. Odznaczenia te symbolizowały wdzięczność za lata pracy na rzecz kobiet dotkniętych chorobą nowotworową.

Wśród wyróżnionych znalazły się zarówno długoletnie członkinie klubu, jak i osoby z zewnątrz, które swoją działalnością wspierały misję „Amazonek”.

Paula Jurkiewicz

Plany na przyszłość

Podczas jubileuszu nie tylko podsumowano dotychczasowe osiągnięcia, ale również przedstawiono plany na przyszłość. Klub „Amazonki” zamierza kontynuować swoją misję wsparcia kobiet po mastektomii, rozwijać nowe projekty i inicjatywy oraz angażować się w jeszcze większą liczbę działań edukacyjnych.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak kupić dobry miód? 7 kroków

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na przemysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto