Justyna Kowalczyk nie ukończyła biegu na 30 km w SOCZI 2014 TRANSMISJA ONLINE, NA ŻYWO TV

Zuza Gunia
Zuza Gunia
Justyna Kowalczyk wystartuje 13 lutego na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi
Justyna Kowalczyk wystartuje 13 lutego na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi iwona_kellie/flickr.com
IGRZYSKA W SOCZI 2014. W sobotę, 22 lutego, Justyna Kowalczyk wystartowała w biegu na 30 km, ale go nie skończyła. Po zderzeniu z inną zawodniczką, zeszła z trasy.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014: Biegi narciarskie 30 km, 22 lutego, transmisja online, tv

W zderzeniu ucierpiała, lewa, złamana stopa Justyny. Jednak po dziesiątym kilometrze było już wiadomo, że nie ma szans na podium, ponieważ dużą przewagę zyskały nad nią trzy Norweżki.To pierwszy bieg na 30 km, którego Kowalczyk nie ukonczyła.

XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie
odbywają się w rosyjskiej miejscowości Soczi w dniach 7 - 23 lutego 2014 roku. Biegacze ścigają się w Krasnej Polanie.

Justyna Kowalczyk, pomimo złamanej stopy, zwyciężyła w biegu na 10 km stylem klasycznym. 13 lutego zmierzyła się między innymi z Marit Bjoergen, która zajęła piąte miejsce. Polka ze wzruszenia popłakała się na mecie. Druga na mecie była Szwedka Charlotte Kalla, którą Justyna wyprzedziła o prawie 20 sekund. Trzecią pozycję zajęła Therese Johaug z Norwegii.

W sobotę (22 lutego) Justyna Kowalczyk wystartuje w Soczi w biegu na 30 km techniką dowolną. Rywalizować będą też inne Polki - Paulina Maciuszek, Kornelia Kubińska i Sylwia Jaśkowiec.

Biegi narciarskie będą transmitowane w TVP 2. Początek transmisji w sobotę (22 lutego) o godz. 10.30. (kwalifikacje). O godz. 12.45 zaplanowano finał.

BIEGI NARCIARSKIE SOCZI 2014. Transmisja na żywo online

Transmisje z biegów narciarskich na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi będzie można również oglądać na stronie sport.tvp.pl oraz na stronach oferujących streaming z wydarzeń sportowych.