Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Kandydat na wójta zrezygnował z banerów i plakatów. "Pieniądze lepiej przeznaczyć na potrzeby chorych"

Norbert Ziętal
Norbert Ziętal
Mariusz Śnieżek.
Mariusz Śnieżek. UG we Fredropolu
Mariusz Śnieżek, obecny wójt gminy Fredropol w powiecie przemyskim, stara się o reelekcję. Nie prowadzi jednak kampanii wizerunkowej. I to nawet, pomimo że ma kontrkandydata. "

- Moich banerów i plakatów wyborczych nie ma, ponieważ uważam, że środki finansowe na zapłatę za usługę drukarską, banery i plakaty lepiej przeznaczyć na potrzeby chorych. Jestem osobą publiczną, a przez to znaną mieszkańcom gminy Fredropol, dlatego myślę, że nie muszę przypominać swojego wizerunku - twierdzi Mariusz Śnieżek.

Jak dodaje:

- Mieszkańcy gminy Fredropol wiedzą, co do tej pory zrobiłem i jeden slogan wyborczy nie jest w stanie zawrzeć całej dotychczasowej działalności i przyszłych zamierzeń. Krajobraz gminy Fredropol będzie przyjemniejszy i piękniejszy, a szczególnie w okresie świątecznym, bez banerów i plakatów.

Tymczasem takiego zalewu banerów, jak podczas obecnej kampanii, w Przemyślu jeszcze nigdy nie było. Wiszą dosłownie wszędzie. Nawet na balkonach w blokach wielorodzinnych. Plakatów jest dużo mniej niż banerów. Być może wynika to z o wiele mniejszej ich trwałości.

Gmina Fredropol w powiecie przemyskim w mijającej kadencji poszła mocno do przodu. To specyficzna gmina, z powodu różnych obostrzeń środowiskowych nie może się tutaj rozwijać przemysł. Władze samorządowe postanowiły pójść inną drogą. Przebadano występującą w tej gminie wodę i okazało się, że ma ona właściwości lecznicze. Ten fakt pomoże w staraniach o przyznanie gminie statusu uzdrowiskowej. To zapewniłoby napływ kuracjuszy i stworzyłoby szansę na zarobek dla mieszkańców.

Już teraz gmina, a konkretnie klasztor w Kalwarii Pacławskiej, jest miejscem licznych pielgrzymek wiernych. Gmina chce również wykorzystywać atut przygranicznego położenia.

W wyborach na wójta gminy Fredropol Mariusz Śnieżek startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców "Śnieżek". Jego kontrkandydatem jest Sebastian Puchala z Komitetu Wybroczego Wyborców "Sebastian Puchala".

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dziennik Zachodni / Wybory Losowanie kandydatów

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Kandydat na wójta zrezygnował z banerów i plakatów. "Pieniądze lepiej przeznaczyć na potrzeby chorych" - Nowiny

Wróć na przemysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto