Kino Plenerowe w Przemyślu. Na Rynku wyświetlono "Miasto 44" [ZDJĘCIA]

Łukasz Solski
Łukasz Solski
Trwa weekend z Kinem Plenerowym w Przemyślu. W piątek na Rynku wyświetlono dramat wojenny "Miasto 44" w reżyserii Jana Komasy, opowieść o miłości, a także odwadze i poświęceniu. Akcja filmu rozgrywa się w czasie Powstania Warszawskiego.

W sobotę o godz. 20 "Życie jest piękne" włoski film z 1997 roku, w reżyserii Roberto Benigniego. Niezwykle zabawna opowieść o miłości, przyjaźni i o tym, że nawet w najgorszych czasach możemy sprawić, że życie będzie piękne. W niedzielę (jeżeli pozwoli pogoda) film "Jutro będziemy szczęśliwi" w reżyserii Hugo Gélin. Piękną opowieść o sile miłości między dzieckiem a rodzicem. Bohaterem filmu jest ojciec, który musi nauczyć się odpowiedzialności, gdy w jego życiu pojawia się… córka.

Seanse pod chmurką będą możliwe dzięki środkom pozyskanym przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach projektu "Dziedziniec sztuki III". Z wykorzystaniem zakupionego sprzętu możliwa będzie "klasyczna" prezentacja ambitnych dzieł sztuki filmowej.

Wstęp wolny.

ZOBACZ TEŻ: Łukasz Róg, twórca filmowy, realizuje w Rzeszowie film sin fiction - ROZMOWA

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie