SENIORZY
III LIGA
1. Cracovia Kraków 16 37 11-4-1 50:10
2. Kolporter-Korona Kielce 16 32 10-2-4 21:11
3. Stal Rzeszów 16 31 9-4-3 24:13
4. Sandecja Nowy Sącz 16 30 9-3-4 19:17
5. Polonia-Greinplast Przemyśl 16 25 8-1-7 22:25
6. Siarka Tarnobrzeg 16 24 7-3-6 19:18
7. Górnik Wieliczka 16 23 6-5-5 23:16
8. Skawinka Skawina 16 23 7-2-7 24:24
9. Łada Biłgoraj 16 23 6-5-5 19:22
10. Hutnik Kraków 16 22 6-4-6 20:19
11. Nida Pińczów 16 21 6-3-7 20:23
12. Unia Tarnów 16 20 6-2-8 20:20
13. Lewart Lubartów 16 19 6-1-9 18:18
14. Proszowianka Proszowice 16 16 4-4-8 14:26
15. Pogoń Staszów 16 15 5-0-11 12:31
16. Motor Lublin 16 12 3-3-10 11:28
17. Niedźwiedź Niedźwiedź 16 11 3-2-11 14:30
IV LIGA
1. Resovia CB Resgraph Rzeszów 17 38 12-2-3 43:17
2. Górnovia Smak-EKO Górno 17 35 11-2-4 36:15
3. Rafineria-Czarni Jasło 17 35 10-5-2 29:11
4. MKS Kańczuga 17 34 10-4-3 25:15
5. Pogoń Leżajsk 17 31 9-4-4 31:19
6. Stal-Herb Sanok 17 30 9-3-5 32:25
7. Wisłoka Dębica 17 27 8-3-6 24:23
8. AZS WSSG Strug Tyczyn 17 25 7-4-6 21:21
9. Syrenka-Babiś Roźwienica 17 23 7-2-8 20:24
10. Kolbuszowianka Kolbuszowa 17 22 5-7-5 22:25
11. Aquarel Galicja Cisna 17 21 6-3-8 19:31
12. Lechia Sędziszów 17 20 6-2-9 23:25
13. MKP Stal Mielec 17 20 5-5-7 15:23
14. Rzemieślnik Pilzno 17 17 4-3-8 37:29
15. Unia Nowa Sarzyna 17 16 3-7-7 12:15
16. Izolator Boguchwała 17 16 5-1-11 24:49
17. Sokół Nisko 17 14 4-2-11 17:29
18. Sanovia-Geokart Lesko 17 4 1-1-15
V LIGA OKRĘGOWA - GRUPA JAROSŁAWSKA
1. Czuwaj Przemyśl 15 34 11-1-3 44:10
2. JKS 1909 Jarosław 15 32 10-2-3 40:17
3. Żurawianka Żurawica 15 32 10-2-3 40:17
4. Golbalux Wiązownica 15 29 9-2-4 27:14
5. Orzeł Przeworsk 15 29 9-2-4 32:22
6. Błękitni Grzęska 15 28 9-1-5 31:23
7. Łęk Ostrów 15 24 7-3-5 29:33
8. Bizon Medyka 15 21 5-6-4 16:15
9. Piast Tuczempy 15 20 6-2-7 29:21
10. Unia Łukawiec 15 20 6-2-7 22:29
11. Start Pruchnik 15 18 5-3-7 25:32
12. Huragan Gniewczyna 15 15 5-0-10 20:29
13. Budowlani Szówsko 15 14 4-2-9 24:36
14. Leśnik Bircza 15 12 3-3-9 19:33
15. MKS Radymno 15 10 3-1-11 24:50
16. Błyskawica-AZS Jarosław Rozbórz 15 4 1-1-13 10:50
V LIGA OKRĘGOWA - GRUPA RZESZOWSKA
1. Głogovia Głogów 15 40 13-1-1 36:10
2. Błękitni Ropczyce 15 39 13-0-2 46:10
3. Radomyślanka Radomyśl 15 29 9-2-4 27:19
4. Kolejarz Dębica 15 28 8-4-3 29:18
5. Czarnovia Czarna 15 25 7-4-4 23:20
6. Jawor Krzemienica 15 20 5-5-5 22:24
7. Team Przecław 15 20 6-2-7 31:34
8. Dynovia Dynów 15 19 6-1-8 22:23
9. Crasnovia Krasne 15 19 5-4-6 20:23
10. Grodziszczanka Grodzisko 15 19 6-1-8 25:29
11. Piast Nowa Wieś 15 19 6-1-8 22:27
12. Herman Hermanowa 15 18 5-3-7 21:26
13. Błażowianka Błażowa 15 13 4-1-10 14:30
14. Wisłok Wiśniowa 15 11 3-2-10 16:29
15. KS Zaczernie 15 11 3-2-10 18:32
16. Chemik Pustków 15 11 2-5-8 16:32
KLASA A
GRUPA JAROSŁAWSKA
1. LKS Skołoszów 13 37 12-1-0 46:4
2. Sanoczanka Święte 13 26 8-2-3 31:11
3. Błękitni Rudołowice 13 26 8-2-3 20:19
4. Czarni Pawłosiów 13 25 8-1-4 34:14
5. Orkan Zapałów 13 25 8-1-4 34:16
6. Wólczanka Wólka Pełkińska 13 24 7-3-3 25:16
7. Hetman Laszki 13 23 7-2-4 27:14
8. Makovia Makowisko 13 19 5-4-4 19:23
9. Dąb Dobkowice 13 16 5-1-7 23:29
10. Tęcza Wysock 13 13 4-1-8 31:40
11. Błękitni Pełkinie 13 13 4-1-8 23:45
12. LKS Wietlin 13 6 2-0-11 11:43
13. Delin Munina 13 5 1-2-10 7:37
14. Tęcza Jankowice 13 4 1-1-11 21:41
GRUPA LUBACZOWSKA
1. Roztocze Narol 13 36 12-0-1 76:20
2. Zdrój Horyniec 13 34 11-1-1 51:11
3. Huragan Basznia Dolna 13 27 9-0-4 37:16
4. Juvenia Cieszanów 13 24 8-0-5 30:25
5. Czarni Oleszyce 13 22 7-1-5 33:25
6. Victoria Stary Dzików 13 22 7-1-5 31:36
7. Pogoń-Sokół Lubaczów 13 21 6-3-4 23:14
8. Ursus Dachnów 13 19 6-1-6 21:28
9. Rolnik Wólka Krowicka 13 17 4-5-4 19:28
10. Walter Opaka 13 9 3-0-10 23:43
11. Roztocze Ruda Różaniecka 13 9 2-3-8 19:40
12. Start Lisie Jamy 13 9 2-3-8 21:47
13. Zryw Młodów 13 8 2-2-9 19:38
14. Zjednoczeni Zabiała-Stare Sioło 13 5 1-2-10 18:50
GRUPA PRZEMYSKA
1. Polonia II Przemyśl 13 32 10-2-1 53:9
2. Grom Wyszytyce 13 29 9-2-2 29:16
3. Fort Jaksmanice 13 26 7-5-1 26:14
4. Korona Trójczyce 13 25 7-4-2 29:14
5. LKS Dubiecko 13 24 7-3-3 30:20
6. Biało-Czerwoni Kaszyce 13 23 7-2-4 28:23
7. Wiar Krówniki 13 19 5-4-4 18:20
8. Cresovia Kalników 13 17 5-2-6 21:27
9. Motor Grochowce 13 16 5-1-7 29:32
10. Granica Stubno 13 13 3-4-6 19:24
11. Fenix Leszno 13 10 3-1-9 11:35
12. Orzeł Torki 13 9 3-0-10 8:33
13. LKS Duńkowice 13 8 2-2-9 15:32
14. Viking Orły 13 6 2-0-11 16:33
GRUPA PRZEWORSKA
1. Start Mirocin 13 33 11-0-2 43:19
2. Gorliczanka Gorliczyna 13 24 8-0-5 30:19
3. Zorza Zarzecze 13 22 6-4-3 24:20
4. Cresovia Krzeczowice 13 20 6-2-5 33:21
5. Promyk Urzejowice 13 20 6-2-5 35:31
6. San Gorzyce 13 19 6-1-6 32:31
7. Strumyk Hawłowice 13 19 6-1-6 24:27
8. Sokół Sieniawa 13 19 5-4-4 24:27
9. Błękitni Maćkówka 13 18 5-3-5 21:19
10. Wisłok Świętoniowa 13 15 5-0-8 27:24
11. Gacovia Gać 13 14 4-2-7 17:26
12. Wisłoczanka Tryńcza 13 13 3-4-6 18:25
13. Lechia Sędziszów 13 13 4-1-8 20:40
14. Piast Nowosielce 13 11 3-2-8 19:38
KLASA B
GRUPA JAROSŁAWSKA
1. Iskra Cieszacin Wielki 10 28 9-1-0 44:4
2. Kolping Jarosław 10 21 6-3-1 20:17
3. Wiraż Chłopice 10 20 6-2-2 35:24
4. Santos Piwoda 10 18 6-0-4 28:18
5. Pogórze Rokietnica 10 18 6-0-4 19:16
6. Golbalux II Wiązownica 10 15 5-0-5 27:25
7. Nafta-Gaz Jodłówka 10 13 4-1-5 25:28
8. Płomień Morawsko 10 10 3-1-6 21:24
9. Łęg Łowce 10 9 3-0-7 16:26
10. Luzax Lutków 10 8 2-2-6 14:22
11. Orły Surochów 10 0 0-0-10 5:50
GRUPA LUBACZOWSKA
1. Błękitni Futory 9 22 7-1-1 33:11
2. LKS Miękisz Nowy 9 20 6-2-1 37:15
3. Gwiazda Wielkie Oczy 9 18 6-0-3 27:12
4. Czerwoni Cewków 9 17 5-2-2 24:14
5. LKS Ryszkowa Wola 9 15 5-0-4 16:15
6. Graniczni Krowica 9 15 5-0-4 18:19
7. Leśnik Płazów 9 13 4-1-4 22:29
8. LKS Mołodycz 9 6 2-0-7 14:35
9. Błękitni Zalesie 9 3 1-0-8 16:36
10. Orkan Załuże 9 3 1-0-8 12:33
GRUPA PRZEMYSKA
1. San Ostrów 11 28 9-1-1 30:8
2. Instex Hermanowice 11 23 7-2-2 28:13
3. LKS Nakło 11 22 7-1-3 41:16
4. Żurawianka II Żurawica 11 21 6-3-2 27:13
5. Wiar Huwniki 11 20 6-2-3 27:21
6. Wesoła Zadąbrowie 11 16 4-4-3 21:14
7. WKS Sierakośce 11 14 4-2-5 19:16
8. Walawianka Walawa 11 14 4-2-5 27:26
9. Łazowianka Łazy 11 14 4-2-5 23:32
10. Unia Zaleska Wola 11 10 3-1-7 15:26
11. Polonia Korczowa 11 4 1-1-9 10:33
12. Agro Chotyniec 11 1 0-1-10 10:60
GRUPA PRZEWORSKA
1. LKS Kisielów 11 29 9-2-0 37:8
2. Sokół Studzian 11 26 8-2-1 37:8
3. Zorza Jagiełła 11 26 8-2-1 33:10
4. Żuraw Żurawiczki 11 25 8-1-2 33:10
5. LKS Majdan Sieniawski 11 23 7-2-2 31:17
6. Szarotka Rogóżno 11 18 6-0-5 45:30
7. Błyskawica Rożniatów 11 13 4-1-6 20:32
8. Wisełka Siennów 11 10 3-1-7 21:28
9. KS Łopuszka Wielka 11 9 3-0-8 18:44
10. Błękitni Wierzbna 11 6 2-0-9 16:38
11. Zorza II Zarzecze 11 4 1-1-9 15:40
12. Huragan Rozbórz Długi 11 3 1-0-10 14:55
Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?