Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło w Przemyślu swoich kandydatów do sejmiku i Rady Powiatu Przemyskiego [ZDJĘCIA, WIDEO]

Norbert Ziętal
Norbert Ziętal
Wideo
od 12 lat
Kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Rady Powiatu Przemyskiego oraz Rady Miejskiej w Przemyślu przedstawiono w poniedziałek w Przemyślu.

Listę kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa Podkarpackiego w okręgu nr 4 - obejmującego miasto Przemyśl oraz powiaty przemyski, jarosławski, lubaczowski i przeworski - otwiera obecny wicemarszałek podkarpacki Piotr Pilch z Przemyśla. Na kolejnych miejscach są:

  • Sabina Południak,
  • Anna Huk,
  • Grażyna Zagrobelna,
  • Mariusz Król,
  • Bożena Majchrowicz,
  • Łukasz Mróz,
  • Dariusz Iwaneczko.

- Od dziesięciu lat Prawo i Sprawiedliwość odpowiada za losy województwa podkarpackiego. Od 10 lat decydujemy o zrównoważonym rozwoju tego województwa. Od 10 lat jest to jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce. Przed nami, za kilka dni bardzo ważne wybory, dla każdej społeczności, miasta, powiatu, gminy, wioski. To od wyborców będzie zależało, czy będziemy mogli kontynuować swoją misję, pracę nastawioną na każdego mieszkańca, na zrównoważony rozwój. Zależy nam na rozwoju każdej miejscowości - mówi Piotr Pilch.

Jak dodaj wicemarszałek podkarpacki:

- Te wybory są bardzo ważne. One będą decydowały o tym, czy środki będą równomiernie kierowane do województwa podkarpackiego i równomiernie będą rozdysponowane. Czy też będą trafiały do wielkich ośrodków miejskich.

W wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz rady Powiatu Przemyskiego kandydaci PiS idą pod szyldem tej partii. Jednak w różnych miastach i gminach są komitety, w których są członkowie PiS, ale startują pod lokalną nazwą. Przykładem jest Komitet Wyborczy Wyborców Macieja Kamińskiego w Przemyślu, który wystawia kandydata na prezydenta tego miasta (Macieja Kamińskiego) oraz komplet kandydatów do przemyskiej rady miejskiej. Podczas poniedziałkowej konferencji zaapelowano o poparcie również kandydatów z takich list.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło w Przemyślu swoich kandydatów do sejmiku i Rady Powiatu Przemyskiego [ZDJĘCIA, WIDEO] - Nowiny

Wróć na przemysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto