Przemyślanie na mistrzostwach Polski

W Spale odbyły się halowe mistrzostwa Polski juniorów w lekkoatletyce. Zawody zgromadziły na starcie 985 zawodników - wśród nich 9 reprezentujących UKS "Tempo 5" Przemyśl.

Medal zdobył tylko Lech Podhalicz, który w biegu na 200 metrów uzyskał trzeci czas.

5 miejsce w biegu na 1000 metrów zajęła Weronika Wyka. Na jej dyspozycję prawdopodobnie miała wpływ kontuzja, która wyłączyła ją z treningu na 3 tygodnie.

Wysokie 5 miejsce zajął również Piotrek Sanowski w skoku wzwyż. Paweł Chabko zajął 8 miejsce w biegu na 2000 m. 12-te lokaty wywalczyli: Karol Zawada w skoku wzwyż i Ewa Fornal w biegu na 300 m. 13-ta była Kamila Kopczak na 600 m, Jakub Rybiałek 14 w pchnięciu kulą i 16 Piotr Koralewicz.

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!