Stal II Stalowa Wola zremisowała u siebie z Polonią Przemyśl [RELACJA, ZDJĘCIA]

Kn
Mecz w Stalowej Woli zakończył się remisem 1:1
Mecz w Stalowej Woli zakończył się remisem 1:1 Krzysztof Nowaliński
Wzmocnione zawodnikami z pierwszej drużyny rezerwy Stali Stalowa Wola rozpoczęły spotkanie z wielkim animuszem.

Już po 7 minutach Stal prowadziła 1:0. Precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego z ok.18 metra popisał się Bartosz Sobotka uderzając piłkę w same okienko bramki strzeżonej przez Gracjana Maciewicza. Gdy wydawało się, że kolejne bramki to kwestia paru minut , gospodarze spuścili z tonu i do głosu coraz śmielej dochodzili goście, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji do wyrównania strat. Bardzo dobrze jednak w bramce spisywał się Matthiew Korziewicz zachowując w pierwszych 45 minutach czyste konto.

Po zmianie stron Polonia szybko jednak dopięła swego i już w 50 minucie stan rywalizacji został wyrównany. Mateusz Wanat ładnym technicznym strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego pokonał bramkarza Stali. W kolejnej akcji goście powinni strzelić drugą bramkę, jednak strzał Popynaka wybronił Korziewicz a dobitkę Głuszki z linii bramkowej głową wybił Hudzik.

W końcowych minutach obie drużyny miały szansę przechylić stan rywalizacji na swoją stronę. Strzał Stelmacha wybronił Maciewicz a mając praktycznie pustą bramkę przy dobitce Malinowski przeniósł piłkę nad poprzeczkę a w rewanżu Falko po błędzie obrony przelobował i wychodzącego Korziewicza i bramkę.

Stal II Stalowa Wola - Polonia Przemyśl 1:1

Bramki: 1:0 Sobotka 7, 1:1 Wanat 50

Stal II: Korziewicz - Bosak (46. Popek), Hudzik, B.Gnatek, Sobotka (46. Malinowski) - Lebioda (70. Mścisz), Stelmach, Wojtak żk (77. Kersten), Mistrzyk - Piotrowski (46. Pilch), Świerad. Trener Szymon Szydełko

Polonia: Maciewicz - Hajduk, Kuźniar, Solarz żk, Czuryk - Popynaka, Wanat, Kowalski, Valihura (86. Gielarowski) - Głuszko, Falko (70. Stopa). Trener Piotr Cisek