Szukasz świątecznego prezentu? Sprawdź, jakie zestawy przygotował T-Mobile

Materiał informacyjny T-Mobile
Udostępnij:
Okres świat Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, a po kolejnym roku w cieniu pandemii bardziej niż zwykle tęsknimy do spotkań z rodziną i przyjaciółmi przy wigilijnym stole. W takich momentach nie może również zabraknąć dzielenia się prezentami, którymi doceniamy naszych bliskich. Może to być szczególnie przyjemne, jeśli skorzystamy z propozycji świątecznych T-Mobile, w których do smartfonów, laptopów i routerów, operator dodaje w prezencie smartwatche, opaski sportowe, słuchawki bezprzewodowe czy zestawy smart home.

T-Mobile w świątecznej promocji oferuje kilkanaście różnych zestawów, dopasowanych do rozmaitych zainteresowań i potrzeb tak, aby każdy znalazł coś dla siebie i swoich bliskich. Do wyboru mamy nowoczesne smartfony, tablety, urządzenia smart, zegarki, opaski, a nawet telewizory, które można wybrać w dowolnej taryfie z abonamentem komórkowym lub internetem mobilnym. Urządzenia są dostępne we wszystkich taryfach, w atrakcyjnych cenach, z dodatkowymi zniżkami i elastycznymi ratami 0%, a także z aż 200 GB internetu w taryfach 5G, by móc swobodnie dzielić się magicznymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi.

Dodatkowe urządzenie w prezencie
Zestawy świąteczne dostępne są we wszystkich ofertach w opcji na raty 0% na 24 miesiące lub 36 miesięcy. Przy wyborze oferty M+ (na 2 lata) T-Mobile oferuje ponadto rabaty na urządzenia np. 200 zł. Ceny zestawów wynoszą od 1000 zł do 3699 zł, a wartości prezentów od 129 zł do 1299 zł. W ofercie znajdują się m.in. urządzenia popularnych producentów, tj. Samsung, OPPO, realme, Xiaomi, Lenovo, Microsoft.

Szukasz świątecznego prezentu? Sprawdź, jakie zestawy przygotował T-Mobile

Żeby w pełni wykorzystać możliwości tych urządzeń, klienci w ofercie GIGAŚwięta w taryfie M+ oraz L+ otrzymują 200 GB z dostępem do technologii 5G przez cały okres trwania umowy, dzięki czemu może cieszyć się szybkim internetem w każdym momencie i miejscu. Dodatkowo usługa „Rozrywka uwolniona” nawet na rok w prezencie, dzieki której użytkownicy mogą się cieszyć bogatą ofertą serwisów rozrywkowych z popularnymi filmami, serialami, sportem, muzyką i ebookami.

Szukasz świątecznego prezentu? Sprawdź, jakie zestawy przygotował T-Mobile

Wybierając Samsunga Galaxy S21 5G w cenie 3699 zł, w prezencie otrzymujemy smartwatcha Galaxy Watch 44 mm o wartości 1299 zł. Z kolei fani sportu, którzy dodatkowo podczas wysiłku fizycznego lubią słuchać muzyki wybierając model Xiaomi 11Lite 5G NE w cenie 2099 zł, w pakiecie otrzymają zestaw sportowy o wartości 349 zł, składający się z inteligentnej wagi łazienkowej Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, słuchawek bezprzewodowych Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic oraz opaski sportowej Xiaomi Mi Smart Band 5. Z kolei dla tych, którzy szukają uniwersalnego laptopa, który sprawdzi się zarówno do pracy, jak i do nauki, mamy zestaw składający się z Lenovo IdeaPad 3 w cenie 2639 zł wraz z tabletem Alcatel TKEE MID o wartości 599 zł w prezencie.

Klienci, którzy zdecydują się na opcję internetu domowego do routerów w ofercie M i L, otrzymają w prezencie opaskę Xiaomi mi band 6 o wartości 209 zł.

To tylko niewielka część dostępnych zestawów, a ze wszystkimi propozycjami można zapoznać się na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/zestawy-na-swieta.

Gwiazdkowe MIX BOX-y

Z kolei w świątecznych MIX BOX-ach od T-Mobile znajdziemy ciekawe upominki, które z pewnością ucieszą najmłodszych członków rodzin. Dlaczego? Bo gwiazdkowe MIX BOX-y to idealne prezenty, które operator stworzył wspólnie z podróżniczką Nelą Małą Reporterką. Dzięki nim, oprócz radości z nowego smartfonu i sportowej opaski smartband, cała rodzina może wyruszyć w literacką podróż po niesamowitej Tasmanii, bo teraz do każdego MIX BOX-a dodajemy najnowszą książkę o podróżach „Nela w krainie wombatów” oraz jeden z dwóch pluszaków – kolczatek. A to wszystko tylko za 1 zł.

Szukasz świątecznego prezentu? Sprawdź, jakie zestawy przygotował T-Mobile

Ponadto T-Mobile wprowadził nową taryfę MIX 60, która daje klientom nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Na wstępie użytkownik otrzymuje także pakiet 15 GB internetu, który po doładowaniu konta podwajany jest do 30 GB. W tej taryfie klient ma również dostęp do usługi Supernet Video DVD w opcji HD. W usłudze dostępne są m.in. Netflix, Player, YouTube, Tik Tok, Vod.pl, TVP Sport, WP Pilot czy IPLA. To nie wszystko!

W pierwszym zestawie MIX BOX T-Mobile proponuje nowy smartfon Xiaomi Redmi 10 wraz ze sportową opaska Xiaomi Mi Smart Band 5 z kolorowym wyświetlaczem oraz zestawem Neli za symboliczną złotówkę w ofercie MIX 60. Druga propozycja to smartfon Xiaomi Redmi 9AT również z opaską Xiaomi Mi Smart Band 5 i zestawem Neli – całość za 1 zł w ofercie MIX 50. W ostatnim zestawie znajdziemy smartfon Samsung Galaxy A03s oraz zestaw od Neli, również tylko za 1 zł w ofercie MIX 40.

Nela, pomimo bardzo młodego wieku, wydała już 17 książek podróżniczych, które zyskały dużą popularność, a także zdobyły wiele cenionych w branży nagród – wśród nich znajduje się nagroda Traveler przyznawana przez National Geographic. Swoimi podróżami rozbudza ciekawość świata i innych kultur wśród dzieci i młodzieży. Jej najnowsza publikacja „Nela w krainie wombatów”, dostępna w zestawach MIX BOX, pozwoli całej rodzinie przenieść się na Tasmanię i poznać tajemnice tej wyjątkowej wyspy i jej zwierzęcych mieszkańców – kolczatek, wombatów, koali czy diabłów tasmańskich. MIX BOX od T-Mobile to idealny gotowy prezent na gwiazdkę.

Więcej informacji o zestawach MIX BOX można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/oferta-mix.

Materiał oryginalny: Szukasz świątecznego prezentu? Sprawdź, jakie zestawy przygotował T-Mobile - Polska Times

Dodaj ogłoszenie