Wiosenne promocje w T-Mobile. Nowości w 5G i podwójne gigabajty

Materiał informacyjny T-Mobile
Udostępnij:
Magentowy operator postawi tej wiosny jeszcze mocniej na sieć piątej generacji. Z możliwości, jakie daje sieć 5G, skorzystać mogą już klienci z telefonami na kartę w T-Mobile, a ci mający abonament liczyć mogą na potężny zastrzyk dodatkowych gigabajtów.

Superszybki internet bezprzewodowy dla każdego nie jest już jedynie melodią bliżej nieokreślonej przyszłości, a skokiem technologicznym, który dzieje się tu i teraz. Operatorzy oferujący usługi telekomunikacyjne rozumieją, że wymagania konsumentów będą stale rosły: zaspokoić może je m.in. sieć piątej generacji.

Dla przykładu, obecnie dzięki internetowej infrastrukturze tworzonej przez T-Mobile, z sieci 5G korzystać może aż 6,3 mln osób w całej Polsce. Internet piątej generacji od T-Mobile dostępny był dotąd jednak tylko dla klientów abonamentowych. Teraz – a dokładnie od 22 marca – do grona użytkowników 5G dołączają klienci mający telefon na kartę.

Rozmiar XL bez limitu na kartę

Klientom T-Mobile z pewnością dobrze znana jest taryfa GO!, w której dostępne są trzy pakiety „Bez limitu” – S, M i L. Teraz do rodziny nielimitowanej oferty dołączył również pakiet „Bez limitu XL”, umożliwiający korzystanie z sieci 5G. Użytkownik, który zdecyduje się na nową ofertę, otrzyma nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej, a także 20 GB internetu.

Oferta XL zapewni nam również bezpłatny dostęp do usługi Supernet Video HD. Dzięki niej będziemy mogli bez utraty gigabajtów korzystać z popularnych aplikacji i platform streamingowych, takich jak Netflix, YouTube, TikTok, Prime Video, Ipla oraz Player.

A wszystko to za 39 zł miesięcznie. Na dodatek w taryfie GO! otrzymamy bonusowe gigabajty po doładowaniu konta – po zasileniu go kwotą 40 zł będzie to dodatkowe 20 GB i wówczas w sumie pakiet aż 40 GB do wykorzystania.

Oferta „na plus” dla klientów abonamentowych

T-Mobile nie zapomniał także o klientach mających telefon w abonamencie. Od 24 marca mogą oni korzystać z nowych taryf piątej generacji. Obok dotychczasowych opcji XS, S, M i L pojawiły się trzy nowe taryfy 5G: M+, L+ i XL+ z odpowiednio 50, 100 i 150 GB w pakiecie.

W każdej z nowych taryf znajdziemy potężne doładowanie pakietu gigabajtami – w przypadku M+ to 25 GB podwojone w wiosennej promocji do 50 GB, w taryfie L+ znajdziemy 100 GB, a w XL+ aż 150 GB.

Wszystkie taryfy zapewnią nam również nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Podwójne gigabajty na wiosnę

Sieć przygotowała także letnią ofertę dla nowych klientów i tych przedłużających umowę. Osoby, które zdecydują się na taryfę M i M+, spodziewać się mogą podwojenia na dwa lata gigabajtów dostępnych w podstawowym pakiecie – w taryfie M przez cały okres umowy klienci będą mogli korzystać z 30 GB, a w taryfie M+ aż z 50 GB.

Wiosenne promocje nie ominą także klientów korzystających z opcji S, M i L w taryfie T. Aby od 1 kwietnia korzystać z podwojonych gigabajtów, muszą jedynie wejść do aplikacji „Mój T-Mobile” i tam aktywować wiosenny pakiet podwojenia gigabajtów, który będzie ważny do końca kolejnego cyklu rozliczeniowego (można to zrobić najpóźniej do połowy maja).

Materiał oryginalny: Wiosenne promocje w T-Mobile. Nowości w 5G i podwójne gigabajty - Polska Times

Dodaj ogłoszenie