Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Bolesławcu
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Bolesławcu podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- ROMAN Piotr - KWW PIOTRA ROMANA FORUM MIASTA: 50,84% (6 633 głosów)
- PRZYBYLSKI Grzegorz Jacek - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 20,62% (2 690 głosów)
- MOLAK Łukasz Zygmunt - KWW IMPULS LOKALNY: 15,2% (1 983 głosów)
- SARBAK Dawid Łukasz - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 13,35% (1 742 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WIĘCEWICZ Rafał Paweł: pozycja 1 : 2,64% (621 głosów)
- LEWICKA Małgorzata Beata: pozycja 2 : 2,64% (621 głosów)
- MIENIEK Mariusz Józef: pozycja 3 : 2,64% (621 głosów)
- SKOBLIŃSKA Iwona Zofia: pozycja 4 : 2,64% (621 głosów)
- RAJFUR Jadwiga Józefa: pozycja 5 : 2,64% (621 głosów)
- JANKOWSKA Jolanta Regina: pozycja 6 : 2,64% (621 głosów)
- RUDZIK Arkadiusz: pozycja 7 : 2,64% (621 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MAJ Jacek Wojciech: pozycja 1 : 0,71% (168 głosów)
- SZARY Michał Grzegorz: pozycja 2 : 0,71% (168 głosów)
- POKŁADEK Artur Edward: pozycja 3 : 0,71% (168 głosów)
- STEFAŃCZYK Paulina: pozycja 4 : 0,71% (168 głosów)
- MROCZEK Sabina Irena: pozycja 5 : 0,71% (168 głosów)
- PRANIĆ Tomislav: pozycja 6 : 0,71% (168 głosów)
- KOWARA-SCHMIDT Idalia Karolina: pozycja 7 : 0,71% (168 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KLASA Piotr Jarosław: pozycja 1 : 4,23% (997 głosów)
- ROLA Katarzyna Anna: pozycja 2 : 4,23% (997 głosów)
- LIPPIK Norman Walter: pozycja 3 : 4,23% (997 głosów)
- PANITZ-LENDA Edyta Ewa: pozycja 4 : 4,23% (997 głosów)
- KUT Adam: pozycja 5 : 4,23% (997 głosów)
- MISIURA Czesław: pozycja 6 : 4,23% (997 głosów)
- FILIP Anita: pozycja 7 : 4,23% (997 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS LOKALNY:
- MOLAK Łukasz Zygmunt: pozycja 1 : 2,46% (580 głosów)
- KOWALCZYK Krzysztof Łukasz: pozycja 2 : 2,46% (580 głosów)
- BŁASZCZYK Agnieszka: pozycja 3 : 2,46% (580 głosów)
- PASZKO Łukasz: pozycja 4 : 2,46% (580 głosów)
- KOPEĆ Elżbieta Zofia: pozycja 5 : 2,46% (580 głosów)
- ŻYWOCKI Henryk Andrzej: pozycja 6 : 2,46% (580 głosów)
- MARSZAŁEK-TOMASZEWSKA Agnieszka Joanna: pozycja 7 : 2,46% (580 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BOLESŁAWIECKIEJ:
- GOSS Maciej: pozycja 1 : 1,29% (303 głosów)
- KUT Szymon Aleksander: pozycja 2 : 1,29% (303 głosów)
- REJMAN Iwona Brygida: pozycja 3 : 1,29% (303 głosów)
- KLIMKOWSKI Marcin: pozycja 4 : 1,29% (303 głosów)
- DUL-KORYCKA Katarzyna Zofia: pozycja 5 : 1,29% (303 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA FORUM MIASTA:
- CHUDZIK Leszek Franciszek: pozycja 1 : 3,32% (783 głosów)
- BIESIADECKI Adam: pozycja 2 : 3,32% (783 głosów)
- KOWALSKI Eugeniusz: pozycja 3 : 3,32% (783 głosów)
- NIEZGODA Katarzyna: pozycja 4 : 3,32% (783 głosów)
- ANTONIAK Urszula: pozycja 5 : 3,32% (783 głosów)
- ROGOWSKA-ZIELONKA Beata Agnieszka: pozycja 6 : 3,32% (783 głosów)
- SOBCZAK Mateusz Janusz: pozycja 7 : 3,32% (783 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SARBAK Dawid Łukasz: pozycja 1 : 3,73% (688 głosów)
- SZYJKOWSKA Teresa Grażyna: pozycja 2 : 3,73% (688 głosów)
- GÓRSKI Adrian Patryk: pozycja 3 : 3,73% (688 głosów)
- KAROL Marzena Anna: pozycja 4 : 3,73% (688 głosów)
- SKÓRA Krzysztof Bartłomiej: pozycja 5 : 3,73% (688 głosów)
- SKOBLIŃSKI Andrzej: pozycja 6 : 3,73% (688 głosów)
- KUBIAK Elżbieta Marlena: pozycja 7 : 3,73% (688 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- TRUCHLEWSKI Sebastian Rafał: pozycja 1 : 0,9% (166 głosów)
- KUŚMIERCZAK Robert Piotr: pozycja 2 : 0,9% (166 głosów)
- SADOWSKA Krystyna Zofia: pozycja 3 : 0,9% (166 głosów)
- LESIŃSKA Lucyna Ewa: pozycja 4 : 0,9% (166 głosów)
- FUCHS Urszula Barbara: pozycja 5 : 0,9% (166 głosów)
- PŁOCHARCZYK Piotr Jan: pozycja 6 : 0,9% (166 głosów)
- SAMSONOWICZ Krzysztof: pozycja 7 : 0,9% (166 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SPRASKI Edward: pozycja 1 : 3,59% (663 głosów)
- BANASZAK Dariusz Zenon: pozycja 2 : 3,59% (663 głosów)
- MUCHA Magdalena: pozycja 3 : 3,59% (663 głosów)
- PAŁUBA Ryszard Józef: pozycja 4 : 3,59% (663 głosów)
- HERDZIK Magdalena: pozycja 5 : 3,59% (663 głosów)
- MISTAL Laura Amelia: pozycja 6 : 3,59% (663 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS LOKALNY:
- BOJKO Iwona Beata: pozycja 1 : 1,76% (325 głosów)
- ŁONIEWSKI Damian Adrian: pozycja 2 : 1,76% (325 głosów)
- DURYNEK Joanna Zofia: pozycja 3 : 1,76% (325 głosów)
- PIASECKI Emil Janusz: pozycja 4 : 1,76% (325 głosów)
- ISKIERSKA Krystyna Anna: pozycja 5 : 1,76% (325 głosów)
- BRONISZEWSKI Dorian Henryk: pozycja 6 : 1,76% (325 głosów)
- NIEWIADOMSKA Ewelina Marzena: pozycja 7 : 1,76% (325 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BOLESŁAWIECKIEJ:
- KOŁODZIEJ Sara Wiktoria: pozycja 1 : 0,59% (108 głosów)
- CICHAŃSKI Andrzej Roman: pozycja 2 : 0,59% (108 głosów)
- MAJEWSKA Magdalena Ewa: pozycja 3 : 0,59% (108 głosów)
- CIECHANOWICZ Małgorzata Anna: pozycja 4 : 0,59% (108 głosów)
- KLECHA Jacek: pozycja 5 : 0,59% (108 głosów)
- BODAK Roman: pozycja 6 : 0,59% (108 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA FORUM MIASTA:
- ROMAN Piotr: pozycja 1 : 4,32% (797 głosów)
- FREDYK Renata Jadwiga: pozycja 2 : 4,32% (797 głosów)
- POKŁADEK Józef: pozycja 3 : 4,32% (797 głosów)
- ŚLIWA Wiktoria Maria: pozycja 4 : 4,32% (797 głosów)
- GORTYCH Paulina Bernadeta: pozycja 5 : 4,32% (797 głosów)
- STEFANIK Marek: pozycja 6 : 4,32% (797 głosów)
- DUDYŃSKA Joanna: pozycja 7 : 4,32% (797 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- OGRODNIK Tomasz: pozycja 1 : 2,66% (752 głosów)
- STACHÓW Jadwiga: pozycja 2 : 2,66% (752 głosów)
- WIECZOREK Jolanta: pozycja 3 : 2,66% (752 głosów)
- MYSIAK Wojciech: pozycja 4 : 2,66% (752 głosów)
- LISIECKA Anna Romana: pozycja 5 : 2,66% (752 głosów)
- WCISŁO Elżbieta: pozycja 6 : 2,66% (752 głosów)
- JASKOT Marta Joanna: pozycja 7 : 2,66% (752 głosów)
- KOCHMAŃSKI Robert Piotr: pozycja 8 : 2,66% (752 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GĘSICKA-BIAŁY Kinga: pozycja 1 : 1,21% (341 głosów)
- BACHCIAK-GORZELAK Katarzyna: pozycja 2 : 1,21% (341 głosów)
- KWIECIŃSKA Edyta Katarzyna: pozycja 3 : 1,21% (341 głosów)
- BIEŃKOWSKI Piotr Antoni: pozycja 4 : 1,21% (341 głosów)
- IRSKI Paweł Łukasz: pozycja 5 : 1,21% (341 głosów)
- MATORYN Grzegorz Jan: pozycja 6 : 1,21% (341 głosów)
- PIESYK Jacek Roman: pozycja 7 : 1,21% (341 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MAGRYŚ Urszula: pozycja 1 : 3,62% (1 025 głosów)
- STRZELECKA Joanna: pozycja 2 : 3,62% (1 025 głosów)
- GODEK Przemysław: pozycja 3 : 3,62% (1 025 głosów)
- ŁASOCHA Sylwester Mieczysław: pozycja 4 : 3,62% (1 025 głosów)
- RAK Jarosław Piotr: pozycja 5 : 3,62% (1 025 głosów)
- MARIOWSKI Antoni: pozycja 6 : 3,62% (1 025 głosów)
- ORSA Łukasz Daniel: pozycja 7 : 3,62% (1 025 głosów)
- SOBOLSKA Dagmara Natalia: pozycja 8 : 3,62% (1 025 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS LOKALNY:
- ROŚCISZEWSKI Roman: pozycja 1 : 1% (284 głosów)
- MROZIK Jadwiga: pozycja 2 : 1% (284 głosów)
- RISSMANN Paweł: pozycja 3 : 1% (284 głosów)
- MIKOŁAJEWSKA Marzena Monika: pozycja 4 : 1% (284 głosów)
- ZAMORSKA Karolina Katarzyna: pozycja 5 : 1% (284 głosów)
- PUŁAWSKI Mateusz Dominik: pozycja 6 : 1% (284 głosów)
- WOJDYŁO Magdalena Patrycja: pozycja 7 : 1% (284 głosów)
- HUTNIK Jolanta: pozycja 8 : 1% (284 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BOLESŁAWIECKIEJ:
- WIĄCEK Stanisław: pozycja 1 : 1,34% (379 głosów)
- MIKOŁAJEWSKA Dominika Kinga: pozycja 2 : 1,34% (379 głosów)
- OLEWICZ Mirosław Mieczysław: pozycja 3 : 1,34% (379 głosów)
- OROŃ Bogdan Janusz: pozycja 4 : 1,34% (379 głosów)
- ALAMA Magdalena Joanna: pozycja 5 : 1,34% (379 głosów)
- RATAJ Dariusz Kazimierz: pozycja 6 : 1,34% (379 głosów)
- PRABUCKI Hubert Antoni: pozycja 7 : 1,34% (379 głosów)
- GRUMA Małgorzata: pozycja 8 : 1,34% (379 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA FORUM MIASTA:
- ŻUK Andrzej Józef: pozycja 1 : 2,82% (798 głosów)
- SAWCZAK Damian Piotr: pozycja 2 : 2,82% (798 głosów)
- SAKOWSKI Mirosław Antoni: pozycja 3 : 2,82% (798 głosów)
- GOMBRYCH-STEMPLOWSKA Ewelina: pozycja 4 : 2,82% (798 głosów)
- SŁYCHAN Luiza Maria: pozycja 5 : 2,82% (798 głosów)
- KWIATKOWSKA Carmen Barbara: pozycja 6 : 2,82% (798 głosów)
- POCHODAJ Robert Józef: pozycja 7 : 2,82% (798 głosów)
- SZWED Michał: pozycja 8 : 2,82% (798 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- HAŁKA Karolina: pozycja 1 : 2,67% (570 głosów)
- WOŹNIAK Danuta Elżbieta: pozycja 2 : 2,67% (570 głosów)
- MICHLA Kacper Piotr: pozycja 3 : 2,67% (570 głosów)
- BIERNAT Dorota Maria: pozycja 4 : 2,67% (570 głosów)
- KOSOBUCKI Julian Karol: pozycja 5 : 2,67% (570 głosów)
- WIŚNIEWSKI Kryspin Samuel: pozycja 6 : 2,67% (570 głosów)
- BURDYNA Piotr: pozycja 7 : 2,67% (570 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- POTYSZKA Mariusz Robert: pozycja 1 : 1,98% (423 głosów)
- KOSTULSKI Wojciech Jerzy: pozycja 2 : 1,98% (423 głosów)
- SMOLEŃSKA Barbara Marta: pozycja 3 : 1,98% (423 głosów)
- TUCHOLSKA Agnieszka Monika: pozycja 4 : 1,98% (423 głosów)
- SAKOWSKA Teresa Janina: pozycja 5 : 1,98% (423 głosów)
- DROZDEK Marek Edmund: pozycja 6 : 1,98% (423 głosów)
- REMBECKI Bronisław Jerzy: pozycja 7 : 1,98% (423 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PRZYBYLSKI Grzegorz Jacek: pozycja 1 : 3,74% (799 głosów)
- HUCZYŃSKI Wojciech Krzysztof: pozycja 2 : 3,74% (799 głosów)
- KURCIO Violetta Małgorzata: pozycja 3 : 3,74% (799 głosów)
- BALOGH László: pozycja 4 : 3,74% (799 głosów)
- WIZIMIRSKA Monika: pozycja 5 : 3,74% (799 głosów)
- SŁAWIŃSKA Zofia: pozycja 6 : 3,74% (799 głosów)
- DERYLAK Amadeusz Piotr: pozycja 7 : 3,74% (799 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS LOKALNY:
- ZIMIRSKI Wojciech Dominik: pozycja 1 : 1,51% (323 głosów)
- RUTKOWSKA-TALAR Justyna: pozycja 2 : 1,51% (323 głosów)
- ZAWADA Żaneta Maria: pozycja 3 : 1,51% (323 głosów)
- GAJEWSKI Jacek Kacper: pozycja 4 : 1,51% (323 głosów)
- OSTAPIUK Bogusława Teresa: pozycja 5 : 1,51% (323 głosów)
- KUBASIEWICZ Urszula: pozycja 6 : 1,51% (323 głosów)
- JANUSZKE Łukasz: pozycja 7 : 1,51% (323 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BOLESŁAWIECKIEJ:
- ABRAMOWICZ Zdzisław Adam: pozycja 1 : 1,84% (393 głosów)
- FOLGA Joanna Aleksandra: pozycja 2 : 1,84% (393 głosów)
- NIEWIADOMSKA Weronika Marta: pozycja 3 : 1,84% (393 głosów)
- WIECZOREK Patrycja: pozycja 4 : 1,84% (393 głosów)
- NOWACKI Bogdan Andrzej: pozycja 5 : 1,84% (393 głosów)
- DRYHUSZ Sylwia: pozycja 6 : 1,84% (393 głosów)
- CHRAPLIWY Jan: pozycja 7 : 1,84% (393 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA FORUM MIASTA:
- JAŹWIEC Łukasz Aleksander: pozycja 1 : 2,55% (544 głosów)
- SŁOTA Agnieszka Monika: pozycja 2 : 2,55% (544 głosów)
- PIASKOWSKI Michał: pozycja 3 : 2,55% (544 głosów)
- KOSZAK Celestyna Bronisława: pozycja 4 : 2,55% (544 głosów)
- KOKOSIŃSKA Elwira Agnieszka: pozycja 5 : 2,55% (544 głosów)
- PARACIEJ Magdalena Grażyna: pozycja 6 : 2,55% (544 głosów)
- ŻĄDŁO Arkadiusz Mariusz: pozycja 7 : 2,55% (544 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?