MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Anna Boratyn-Sobol obejmuje stanowisko Sekretarza Gminy Przemyśl

OPRAC.:
Łukasz Solski
Łukasz Solski
Anna Boratyn-Sobol i wójt Marek Wasiewicz.
Anna Boratyn-Sobol i wójt Marek Wasiewicz. Gmina Przemyśl
11 czerwca miało miejsce przekazanie obowiązków Sekretarza Gminy Przemyśl. Nową funkcję objęła Anna Boratyn-Sobol, która jest długoletnim pracownikiem Urzędu Gminy Przemyśl. Boratyn-Sobol wcześniej pełniła rolę Kierownika Referatu Obsługi Urzędu i Biura Rady, zdobywając szerokie doświadczenie i uznanie wśród współpracowników.

Doświadczenie nowego sekretarza

Anna Boratyn-Sobol związała swoją karierę zawodową z Urzędem Gminy Przemyśl wiele lat temu. Przez lata pracy, zyskała nie tylko doświadczenie, ale także szacunek i zaufanie kolegów z pracy oraz mieszkańców gminy. Jej wcześniejsze stanowisko jako Kierownika Referatu Obsługi Urzędu i Biura Rady przygotowało ją doskonale do nowych wyzwań, jakie niesie za sobą rola Sekretarza Gminy. Kompetencje zdobyte na poprzednich stanowiskach będą teraz miały kluczowe znaczenie w zarządzaniu gminą i wspieraniu jej dalszego rozwoju.

Podziękowania dla poprzedniego Sekretarza

Wójt Gminy Przemyśl Marek Wasiewicz wyraził wdzięczność dla dotychczasowego Sekretarza Gminy, Pani Krystyny Wojtyło, która również pozostaje w strukturach urzędu. Pani Wojtyło objęła stanowisko Kierownika Referatu Organizacyjnego, co pozwala jej nadal aktywnie uczestniczyć w życiu gminy i wykorzystać swoje bogate doświadczenie na nowej pozycji.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na przemysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto