Bieg "Przemyska Dycha" 2016 [ZDJĘCIA]

red
10 kilometrów najszybciej przebiegł Szymon Kulka. Reprezentant gminy Ropa prowadził od samego początku i triumfował czwarty raz z rzędu. Pobił on swój ubiegłoroczny rekord trasy o ponad półtorej minuty (30:02,1). Drugi linię mety minął Łukasz Świesiulski z Garwolina (33:08,6). Trzecie miejsce zajął Maciej Lubieniecki z Krakowa.

W gronie kobiet zwyciężyła Paulina Wywłoka z Wierzbnej koło Jarosławia (39:48,6). Wyprzedziła Katarzynę Szepieniec z Rzeszowa (40:57,8) i Karolinę Piecuch (Przeworsk 42:47,4).

Biegaczy sklasyfikowano w sumie w kilkudziesięciu kategoriach m.in. straży pożarnej, straży granicznej i służby celnej.
Najwięcej wyróżnień odebrał strażak Andrzej Szpunar z Rzeszowa.

Bieg ukończyło blisko 600 osób.

10 kilometrów najszybciej przebiegł Szymon Kulka. Reprezentant gminy Ropa prowadził od samego początku i triumfował czwarty raz z rzędu. Pobił on swój ubiegłoroczny rekord trasy o ponad półtorej minuty (30:02,1). Drugi linię mety minął Łukasz Świesiulski z Garwolina (33:08,6). Trzecie miejsce zajął Maciej Lubieniecki z Krakowa. W gronie kobiet zwyciężyła Paulina Wywłoka z Wierzbnej koło Jarosławia (39:48,6). Wyprzedziła Katarzynę Szepieniec z Rzeszowa (40:57,8) i Karolinę Piecuch (Przeworsk 42:47,4). Biegaczy sklasyfikowano w sumie w kilkudziesięciu kategoriach m.in. straży pożarnej, straży granicznej i służby celnej. Najwięcej wyróżnień odebrał strażak Andrzej Szpunar z Rzeszowa. Bieg ukończyło blisko 600 osób. Zobacz także: PKO Bieg Charytatywny w Rzeszowie Łukasz Solski
10 kilometrów najszybciej przebiegł Szymon Kulka. Reprezentant gminy Ropa prowadził od samego początku i triumfował czwarty raz z rzędu. Pobił on swój ubiegłoroczny rekord trasy o blisko sekundę (30:02,1).