Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu najlepszy w Polsce

Łukasz Solski
Na zdjęciu drużyna reprezentująca Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu w siatkówce. BiOSG
Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu rok 2014 kończy wielkim sportowym sukcesem. W klasyfikacji sportowej Straży Granicznej, Bieszczadzki OSG zdobył pierwsze miejsce.

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej pokonali 12 drużyn reprezentujących oddziały, ośrodki szkolenia Straży Granicznej oraz Komendę Główną SG.

Bieszczadzki OSG jest najlepszy z całej Straży Granicznej już trzeci rok z rzędu.

Do klasyfikacji brano pod uwagę 7 imprez sportowych Straży Granicznej, które odbyły się w tym roku.:

Mistrzostwa SG w Narciarstwie Klasycznym – Bieg Piastów – reprezentacja BiOSG zajęła I miejsce
Międzynarodowe Mistrzostwa SG w Strzelaniu – BiOSG – III miejsce
Mistrzostwa SG w Piłce Siatkowej Plażowej – BiOSG – VI miejsce
Mistrzostwa SG w Biegach Przełajowych na dystansie 15 km – Jarosławiec- BiOSG V miejsce
Mistrzostwa SG w Piłce Nożnej – BiOSG – III miejsce
Mistrzostwa SG w Siatkówce – BiOSG IV miejsce

Łącznie w klasyfikacji sportowej Bieszczadzki OSG zdobył 79 punktów, II miejsce z 77 punktami zajęła drużyna z Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu, a trzecie Warmińsko-Mazurski Oddział SG - 70 punktów.