MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Daniel Obajtek na pikniku rodzinnym w Leszczawie Dolnej koło Birczy. Były prezes Orlenu to "jedynka" PiS w regionie do PE

OPRAC.:
Łukasz Solski
Łukasz Solski
facebook.com/obajtekdaniel
Od 21 lat w Leszczawie Dolnej odbywa się piknik rodzinny z okazji Dnia Matki. To wyjątkowe wydarzenie stanowi doskonałą okazję do integracji międzypokoleniowej, a także do spotkań i rozmów między mieszkańcami. Na imprezie pojawił się Daniel Obajtek. Były prezes Orlenu jest "jedynką" PiS-u na Podkarpaciu w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Daniel Obajtek dziękuje za serdeczne przyjęcie

Daniel Obajtek, były szef Orlenu, podzielił się swoimi wrażeniami z pikniku na Facebooku, pisząc:

- Bardzo dziękuję za serdeczne przyjęcie i rozmowy.

Obajtek wyraził wdzięczność za ciepłe powitanie i możliwość spędzenia czasu z mieszkańcami Leszczawy Dolnej.

Piknik poprzedziła uroczysta msza święta z asystą straży z Tryńczy pod dowództwem wójta gminy Tryńcza Ryszarda Jędrucha.

- Podczas mszy dzieci podziękowały swoim mamom za bezwarunkową miłość, wsparcie i bycie prawdziwym przyjacielem. W programie wydarzenia występy dzieci, zespołu ludowego Jagiellanie z gminy Tryńcza i liczne atrakcje. Cieszy fakt, że dwie zaprzyjaźnione gminy - Bircza i Tryńcza wspierają się i współpracują, krzewiąc nasze tradycje i kulturę - napisał w mediach społecznościowych poseł Marek Kuchciński.

Daniel Obajtek na czele Listy PiS

Daniel Obajtek, oprócz swojego zaangażowania w lokalne wydarzenia, obecnie prowadzi listę PiS w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Na drugim miejscu listy PiS znajduje się europoseł Bogdan Rzońca, który ubiega się o drugą kadencję. Pięć lat temu zagłosowało na niego ponad 64 tysiące wyborców, co czyni go ważnym kandydatem w nadchodzących wyborach.

Władysław Ortyl zamykający pierwszą trójkę

Władysław Ortyl, obecny marszałek podkarpacki, zamyka pierwszą trójkę listy PiS. Jego doświadczenie i działalność na rzecz regionu podkarpackiego czynią go kluczowym kandydatem. Jego miejsce na liście wzmacnia pozycję PiS na Podkarpaciu.

Kolejni kandydaci z listy PiS

Z czwartego miejsca startuje rzeszowski poseł Suwerennej Polski i były wiceminister sprawiedliwości w rządzie PiS, Marcin Warchoł. Jego zaangażowanie w sprawy krajowe i lokalne jest dobrze znane wyborcom.

Piąte miejsce zajmuje posłanka Teresa Pamuła z Lubaczowa, która cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich wyborców. Na szóstym miejscu znajduje się stalowowolski poseł Rafał Weber, były wiceminister infrastruktury w rządzie PiS.

Posłanka SP Maria Kurowska z Jasła otrzymała siódme miejsce na liście, a ósme przypadło Jolancie Sawickiej, wicewojewodzie podkarpackiemu w latach 2020-2023.

Końcówka listy PiS

Z dziewiątego miejsca wystartuje poseł Ewa Leniart, była wojewoda podkarpacki i szefowa podkarpackich struktur PiS. Listę zamyka Marek Kuchciński, przemyski poseł PiS i były marszałek Sejmu. Jego wieloletnie doświadczenie w polityce krajowej i regionalnej dodaje prestiżu liście kandydatów.

Wszyscy kandydaci na liście PiS mają bogate doświadczenie zawodowe i polityczne, co może przyciągnąć wielu wyborców, zwłaszcza na Podkarpaciu, gdzie PiS cieszy się dużym poparciem.

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Tegoroczne wybory do PE odbędą się w różnych państwach UE 6-9 czerwca. Polacy 9 czerwca będą wybierać 53 posłów do Parlamentu Europejskiego.

od 7 lat
Wideo

Jak politycy typują wyniki polskiej reprezentacji?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na przemysl.naszemiasto.pl Nasze Miasto